10-03-2010

 

Список членів

Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва

станом на 05.02.2010.

 

 

Прізвище,

ім'я

по батькові

Дата

народження

Країна, місце,

роки служби,

звання на той час

особ.

справи

Примітки

1.

Акіменко

Володимир Данилович

31.03.1945

ДРА, Газні

1984-1986

2

Куратор - Парапан В.Б.

2.

Анікєєв

Олексій Валерійович

23.10.1963

ДРА, Кандагар

1986-1987

майор

4

Куратор - Парапан В.Б.

3.

Балабін

Віктор Володимирович

26.12.1960

ДРА, Кунар, Кабул

1982-1984

лейтенант

5

Голова правління

4.

Басс

Олександр Борисович

08.09.1959

ДРА, Кабул

1984-1985

підполковник

7

Куратор - Парапан В.Б.

5.

Білан

Анатолій Дмитрович

06.08.1961

ДРА, Пулі Хумрі

1980-1982

сержант

139

Куратор - Парапан В.Б.

6.

Бірдус

Анатолій Олександрович

22.12.1964

ДРА, Шиндант

1983-1985

Ст. сержант

12

Куратор - Парапан В.Б.

7.

Богдановський

Сергій

Олександрович

05.10.1965

ДРА, погранотряд

1983-85

рядовий

162

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

8.

Браун

Вадим

Олегович

03.12.1954

Югославія, Косово

полковник

14

Куратор - Балабін В.В.

9.

Бутрін

Микола

Вікторович

12.09.1964

 

 

16

Куратор - Данилейко В.Ф.

10.      

Васильєв

Василь

Антонович

21.09.1930

Угорщина

1956-1957

сержант

17

Куратор - Данилейко В.Ф.

11.      

Васіяров

Сергій

Іванович

29.06.1960

ДРА, Кабул

1979-81

рядовой

147

Куратор - Парапан В.Б.

12.      

Величко

Василь Володимирович

03.01.1942

ДРА, Саманган

1980-1982

полковник

18

Член ревізійної комісії

Куратор - Данилейко В.Ф.

13.      

Владимиров

Микола Михайлович

15.11.1951

ДРА, Баграм

1980-1981

капітан

19

Куратор - Балабін В.В.

надано матеріальну допомогу 500 грн. для оплати адвокатських послуг

14.      

Ганзюк

Олександр

Васильович

13.10.1962

1981-1983

рядовий

151

Куратор - Чередниченко В.Є.

15.      

Гергель

Володимир Миколайович

16.02.1964

сержант

154

Куратор - Данилейко В.Ф.

16.      

Глущук

Микола Олександрович

15.03.1951

ст.прапорщик

155

Куратор - Чередниченко В.Є.

17.      

Голєусов

Сергій

Григорович

18.05.1955

ДРА, Кабул

1982-1984

підполковник

111

Куратор - Данилейко В.Ф.

лист на в/зв полковник 17.11.08.

18.      

Гордієнко

Павло

Віталійович

20.12.1967

1986-1988

рядовий

20

Куратор - Данилейко В.Ф.

19.      

Гринчак

Валерій

Іванович

21.06.1957

 

149

Куратор - Балабін В.В.

20.      

Громський

Валентин Борисович

05.03.1967

ДРА, Шиндант

1985-1987

сержант

22

Куратор - Данилейко В.Ф.

1.07.08 написано листа до ГДМА про виділення другої кімнати у гуртожитку.

21.      

Гусєв

Сергій

Леонідович

04.05.1956

ДРА, Шиндант

1985-1987

майор

23

Куратор - Данилейко В.Ф.

22.      

Данилейко

Віктор

Федорович

24.04.1942

ДРА, Шиндант, Кабул

полковник

24

Заступник голови правління

Куратор - Балабін В.В.

інвалід 3 групи

Нагороджений подякою Голови ГДМА 12.02.09

23.      

Даценко

Валерій Анатолійович

08.02.1965

ДРА, Кабул

1983-1985

сержант

25

Куратор - Данилейко В.Ф.

24.      

Дементьєв

Юрій

Олександрович

18.07.1963

ДРА

1986-1988

ст. прапорщик

112

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

інвалід

Нагороджений подякою Голови ГДМА 12.02.09

25.      

Длугош

Мирослав

Іванович

17.11.1925

учасник  ВВВ

152

Куратор - Данилейко В.Ф.

інвалід 1 групи

26.      

Длугош

Марія Олександрівна

16.08.1925

солдат

157

Куратор - Данилейко В.Ф.

27.      

Домрачов

Артур

Георгійович

19.03.1965

ДРА

1984-1985

мол.с-т

125

Куратор - Данилейко В.Ф.

28.      

Дорохов

Микола

Сергійович

08.02.1950

ДРА, Пуліхумрі

1988-1989

28

Куратор - Данилейко В.Ф.

29.      

Драмарецька

Наталія

Семенівна

 

04.09.1965

ДРА,

1985-1987

136

куратор - Балабін В.В.

30.      

Драмарецький

Андрій

Іванович

 

05.07.1965

ДРА,

1985-1987

135

куратор - Балабін В.В.

31.      

Дудка

Олександр Миколайович

02.02.1968

Югославія

30

Куратор - Балабін В.В.

32.      

Єгорова

Клавдія

Федорівна

 

 

132

Куратор - Данилейко В.Ф.

Рішенням розширеного засідання правління прийнята почесним членом Спілки без сплати членских внесків (Протокол №7 від 6.11.2008 р.)

Виплачується щомісячна допомога 150 грн. та продовольчий пайок

33.      

Єпіфанов

Євгеній

Геннадійович

24.06.1967

ДРА, Баграм

1987-1989

сержант

31

Член правління

Куратор - Балабін В.В.

Нагороджений подякою Голови ГДМА 12.02.09

34.      

Жарко

Віктор

Миколайович

11.07.1963

ДРА,

1982-1984

сержант

128

Куратор - Балабін В.В.

інвалід 1 групи

35.      

Жданов

Микола

Іванович

15.10.1934

ДРА, Кабул

1983-1985

підполковник

33

Куратор - Максимик М.М.

36.      

Залюбовський

Микола Миколайович

20.10.1962

ДРА, Бадгіз

1980-1983

сержант

34

Куратор - Максимик М.М.

37.      

Іщук

Микола

Адамович

23.07.1959

ДРА, Джелалабад

1979

сержант

145

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

38.      

Калина

Анатолій Миколайович

10.07.1954

ДРА, Кабул

1982-1984

рядовий

 

36

Куратор - Максимик М.М.

39.      

Каменчук

Юрій

Григорович

17.08.1965

ДРА, Кабул

1984-86

рядовой

144

Куратор - Данилейко В.Ф.

40.      

Карнаухов

В'ячеслав

Вікторович

10.09.1959

 

116

Куратор - Данилейко В.Ф.

41.      

Кафтан

Сергій

Петрович

17.03.1960

 

37

Куратор - Максимик М.М.

Нагороджений подякою Голови ГДМА 12.02.09

42.      

Коваль

Микола

Іванович

21.05.1959

ДРА, Кабул

1985-1987

ст. прапорщик

40

Куратор - Максимик М.М.

43.      

Ковальчук

Сергій

Григорович

01.10.1963

 

 

41

Куратор - Максимик М.М.

1. Написано листа КМДА  щодо виділення земельної ділянки

(№ 002 від 10.04.08)

2. Написано листа Черновецькому  щодо виділення земельної ділянки

(№ 067 від 17.02.09)

44.      

Кокорін

Андрій Миколайович

29.07.1968

ДРА, Баграм

1986-1989

рядовий

42

Куратор - Максимик М.М.

45.      

Комарова

Лариса

Олексіївна

31.03.1964

 

127

Радник голови правління

Куратор - Балабін В.В.

Нагороджена подякою Голови ГДМА та цінним подарунком 12.02.09

46.      

Конопліч

Катерина Миколаївна

26.10.1948

 

158

Куратор - Данилейко В.Ф.

47.      

Корбелецький

Ігор

Миколайович

 

26.06.1928

полковник

156

Куратор - Данилейко В.Ф.

інвалід 1 групи

48.      

Костенко

Григорій Олександрович

14.10.1939

Куба

1960-1965

сержант

44

Куратор - Хонін І.О.

Звільнений від сплати членських внесків (Пр.№ 9 від 4.02.10)

49.      

Кочержинський

Юрій

Юрійович

23.03.1969

Ірак

2003-2004

лейтенант

122

Куратор - Балабін В.В.

50.      

Кравець

Ігор Володимирович

29.01.1957

ДРА

 

45

Куратор - Данилейко В.Ф.

51.      

Кравченко

Володимир Дмитрович

21.01.1965

ДРА, Баграм

1984-1985

рядовий

46

Куратор - Хонін І.О.

52.      

Крапівка

Микола

Петрович

21.05.1961

ДРА, Газні

1983-1985

підполковник

47

Куратор - Хонін І.О.

53.      

Красовська

Галина

Миколаївна

30.05.1965

 

 

48

Куратор - Балабін В.В.

19.09.08 - матер.допомога 400 грн. на лікування сина

54.      

Крук

Анатолій Валерійович

04.12.1963

ДРА,

1985-1987

137

куратор - Балабін В.В.

55.      

Кузнецов

Андрій Владиславович

04.11.1960

ДРА, Забуль

1985-1989

капітан

49

Куратор - Хонін І.О.

56.      

Кузнецов

Олександр Анатолійович

31.03.1966

 

50

Куратор - Хонін І.О.

57.      

Лаптєв

Дмитро Володимирович

24.01.1965

ДРА, Джелалабад

1984-1985

рядовий

 

52

Куратор - Хонін І.О.

58.      

Ларіонов

Олексій

Євгенович

18.01.1964

ДРА, Кабул, Газні

53

Член правління

Куратор - Балабін В.В.

59.      

Левицький

Валерій

Мар'янович

15.09.1962

ДРА

1989

сержант

126

Куратор - Хонін І.О.

60.      

Лесь

Катерина Миколаївна

 

 

131

Куратор - Данилейко В.Ф.

Рішенням розширеного засідання правління прийнята почесним членом Спілки без сплати членских внесків (Протокол №7 від 6.11.2008 р.)

Виплачується щомісячна допомога 150 грн. та продовольчий пайок

61.      

Литвинов

Олександр Васильович

09.06.1958

ДРА, Кабул

1986-1987

капітан

55

Куратор - Хонін І.О.

62.      

Логвиненко

Олег

Петрович

04.02.1959

ДРА, Кандагар

 

56

Куратор - Данилейко В.Ф.

Нагороджений подякою Голови ГДМА 12.02.09

63.      

Лютова

Ванда

Антонівна

02.12.1937

ДРА, Кабул

рядовий

58

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

Направлена на лікування до шпиталю "Лісова поляна" 20.04.09.

64.      

Ляшенко

Геннадій Васильович

29.07.1946

Чехословакія

1968

полковник

59

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

65.      

Максимик

Микола Михайлович

10.10.1966

ДРА, Файзабад

1986-1988

рядовий

60

Член правління

Куратор - Балабін В.В.

66.      

Малюга

Віктор

Іванович

30.07.1962

ДРА

1981-1984

ст. сержант

61

Куратор - Балабін В.В.

67.      

Мехед

Микола

Іванович

19.12.1963

1982-1985

рядовий

150

Куратор - Данилейко В.Ф.

 

68.      

Мехед

Петро Миколайович

22.03.1961

ДРА

1985-87

лейтенант

160

Куратор - Ларіонов О.Є.

69.      

Миколюк

Андрій

Павлович

08.12.1958

 

63

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

Вирішено питання щодо позачергової і термінової госпіталізації  ("Лісова Поляна", травень 2008 р.)

70.      

Місяць

Олександр Опанасович

10.09.1949

 

65

Голова ревізійної комісії

Куратор - Данилейко В.Ф.

71.      

Мостовенко

Олександр Миколайович

14.08.1965

ДРА, Кабул

1993-1996

ст. сержант

68

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

72.      

Назарчук

Олег

Дмитрович

1211.1967

 

119

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

73.      

Науменко

Віра Володимирівна

 

 

133

Куратор - Данилейко В.Ф.

Рішенням розширеного засідання правління прийнята почесним членом Спілки без сплати членских внесків (Протокол №7 від 6.11.2008 р.)

Виплачується щомісячна допомога 150 грн. та продовольчий пайок

74.      

Нікулін

Юрій

Євдокимович

26.03.1940

ДРА, Шиндант

старший прапорщик

 

69

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

75.      

Нікульська

Надія

Сергіївна

16.09.1944

ДРА, Кабул

1982

службовець

70

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

76.      

Овчарук

Сергій Станіславович

20.03.1967

 

71

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

77.      

Оксенюк

Ярослав

Іванович

12.02.1963

ДРА, Кабул

1981-1984

рядовий

73

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

інвалід 3 групи

78.      

Оліщук

Олександр Вікторович

06.05.1968

ДРА, Фарахруд

1986-1988

єфрейтор

74

Куратор - Чередниченко В.Є.

79.      

Ольховой

Ігор

Олександрович

26.09.1963

Ангола

1985

75

Куратор - Балабін В.В.

80.      

Парапан

Василь

Борисович

25.11.1952

ДРА, Кабул

1985-1987

мол. лейтенант

77

Член правління

Куратор - Балабін В.В.

81.      

Пасіка

Сергій

Петрович

04.01.1978

 

114

Куратор - Балабін В.В.

82.      

Петенко

Валерій

Олександрович

23.02.1964

 

120

Куратор - Чередниченко В.Є.

83.      

Петрук

Любов

Осипівна

01.05.1931

 

161

Куратор - Єпіфанов Є.Г.

вдова інваліда

Звільнена від сплати членських внесків (Пр.№ 9 від 4.02.10)

84.      

Печериця

Анатолій Миколайович

16.04.1966

рядовий

153

Куратор - Данилейко В.Ф.

85.      

Подолян

Євгенія

Іванівна

 

16.07.1965

 

159

Куратор - Парапан В.Б.

86.      

Позніхіренко

Григорій

Олексійович

10.02.1948

Чехословакія

1967-1969

рядовий

124

Куратор - Чередниченко В.Є.

Добивається статусу УБД

87.      

Попов

Володимир Миколайович

18.08.1968

ДРА, Баграм

1986-1989

рядовий

78

Куратор - Чередниченко В.Є.

88.      

Посудевський

Василь

Іванович

17.06.1940

ДРА, Кундуз

1982-1985

капітан

79

Куратор - Чередниченко В.Є.

89.      

Пузань

Віктор Анатолійович

21.01.1961

ДРА, Баграм

1980-1982

сержант

80

Куратор - Чередниченко В.Є.

90.      

Пузиня

Євген

Пилипович

10.01.1943

Мозамбік

81

Куратор - Данилейко В.Ф.

91.      

Рублік

Валерій Володимирович

03.01.1959

ДРА, Кандагар

підполковник

83

Куратор - Балабін В.В.

92.      

Садовой

Сергій Миколайович

01.10.1963

ДРА, Гардез

1983-1985

старшина

86

Почесний голова Спілки

Куратор - Балабін В.В.

93.      

Сеньковець

Леонід

Іванович

01.10.1938

 

138

Куратор - Хонін І.О.

94.      

Сироватко

Володимир Васильович

30.07.1962

 

141

Куратор - Максимик М.М.

95.      

Слєпакуров

Сергій

Кузьмич

11.12.1956

 

142

Куратор - Данилейко В.Ф.

96.      

Сокольський

Леонід

Георгійович

29.11.1960

1979-1981

сержант

148

Куратор - Ларіонов О.Є.

97.      

Сосновський

Борис

Георгійович

 

 

92

Куратор - Балабін В.В.

98.      

Судко

Сергій Миколайович

09.09.1965

ДРА, Кундуз

1983-1986

мол. сержант

94

Куратор - Парапан В.Б.

99.      

Сухін

Валентин

Олександрович

01.08.1940

ДРА

1981-82

143

Куратор - Максимик М.М.

100.   

Татарчук

Віра

Василівна

 

 

134

Куратор - Балабін В.В.

Старша по району від Комітета матерів загиблих.

Рішенням розширеного засідання правління прийнята до членів Спілки без сплати членских внесків (Протокол №7 від 6.11.2008 р.)

101.   

Теренчук

Віктор Володимирович

13.05.1963

ДРА, Баграм

1982-1983

рядовий/лейтенант

95

Куратор - Парапан В.Б.

102.   

Тодчук

Олег

В'ячеславович

11.05.1963

ДРА

1983, 1990-1992

146

Куратор - Балабін В.В.

103.   

Федосенко

Віталій

Григорович

08.10.1963

ДРА, Хайратон

1982-1984

сержант

123

Куратор - Хонін І.О.

інвалід 3 групи;

направлено на позачергову госпіталізацію до госп. "Лісова Поляна" 21.05.08.

104.   

Фесюк

Леонід

Петрович

25.03.1960

ДРА, Чарікар

1979-1981

сержант

96

Куратор - Парапан В.Б.

інвалід 3 групи

105.   

Хонін

Ігор

Олексійович

29.01.1965

ДРА, Кабул

1984-1986

старшина

97

Заступник голови правління

Куратор - Балабін В.В.

Нагороджений подякою Голови ГДМА 12.02.09.

Отримав квартиру за поданням Спілки.

106.   

Чекменьов

Віталій Анатолійович

16.01.1961

ДРА, Шиндант

1984-1986

підполковник

100

Куратор - Данилейко В.Ф.

Нагороджений подякою Голови ГДМА 12.02.09

107.   

Червенко

Олександр Володимирович

06.10.1965

ДРА, Кабул

1985-1986

ст. сержант

101

Куратор - Владимиров М.М.

108.   

Чередниченко

Валерій

Євгенович

28.09.1965

ДРА

1986-1988

сержант

140

Член правління

Куратор - Максимик М.М.

109.   

Шелковой

Вячеслав

Володимирович

14.03.1951

 

109

Член ревізійної комісії

Куратор - Балабін В.В.

110.   

Шимов

Юрій

Юрійович

16.08.1960

Лівія

1985-1988

підполковник

103

Куратор - Балабін В.В.

111.   

Шимов

Юрій

Іванович

19.10.1934

ДРА, Кабул

1981-1983

полковник, начальник ВПС 40-ї армії

104

Куратор - Балабін В.В.

112.   

Шовкович

Валерій

Степанович

21.04.1964

ДРА,

1982-1985

рядовий

129

Куратор - Балабін В.В.

113.   

Шуляков

Віктор

Іванович

23.03.1965

ДРА

1983-1985

ст. сержант

113

Куратор - Балабін В.В.

Нагороджений подякою Голови ГДМА 12.02.09

114.   

Ядов

Андрій

Федорович

09.09.1959

ДРА, Кандагар

1985-1987

прапорщик

108

Куратор - Балабін В.В.

 

Завантажити: Список членів СВА

Переглянуто разів сторінку: 2052
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010