12-09-2015

10 вересня 2015 року у приміщенні Будинку ветеранів Голосіївського району відбулося чергове засідання Правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва.

Правління заслухало інформацію Голови правління Балабіна В.В. про кількісний склад Спілки, стан справ, наявність коштів на рахунках, заплановані заходи. Почесний Голова Спілки Садовой С.М. розповів про  діяльність   Партії    ветеранів    Афганістану (далі – ПВА) м. Києва, результати участі ПВА у виборах до Київської міської ради, співпрацю з Асоціацією ветеранів Афганістану. Заступник Голови правління Дорохов М.С. доповів про діяльність Спілки за червень-серпень поточного року. Правління вшанувало хвилиною мовчання пам'ять Віктора Івановича Шулякова, який багато років успішно очолював Спілку і відійшов у вічність рік тому.

Були прийняті такі рішення:

1. Спільно з Голосіївською районною у м. Києві державною адміністрацією організувати та провести заходи з нагоди Дня захисника України 14 жовтня 2015 р. (відповідальний Дорохов М.С.).

2. Активізувати роботу щодо пошуку спонсорської та благодійної допомоги з метою поповнення бюджету Спілки та належного виконання обов’язків надання матеріальної підтримки матерям загиблих та членам Спілки (Садовой С.М., Балабін В.В.).

3. Надати допомогу учасникам АТО з питань створення та легалізації їх об'єднань, а також відпрацювати План спільних заходів з учасниками АТО (Балабін В.В., Дорохов М.С., Єпіфанов Є.Г.).

4. Порушити клопотання щодо направлення на санаторно-курортне лікування до госпіталю "Лісова поляна" Гордієнка П.В. (січень 2016 року).

5. Визнати ефективною роботу щодо інформаційного наповнення та супроводження офіційного Сайту Спілки (www.avu.univ.kiev.ua). Висловити подяку керівництву Київського національного університету імені Тараса Шевченка за інформаційну підтримку Спілки.

6. Провести наступне засідання Правління Спілки 1 жовтня 2015 р. о 18 00 год. у Будинку ветеранів Голосіївського району.

Переглянуто разів сторінку: 337
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010