06-03-2015

05 березня 2015 року у приміщенні Будинку ветеранів Голосіївського району відбулося чергове засідання Правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва.

Правління заслухало інформацію Голови правління Балабіна В.В. про загальний стан справ, фінансового господарства, облік коштів на рахунках та склад Спілки.

Правління прийняло такі рішення:

  1. Затвердити протокол № 19 засідання правління від  05 лютого 2015 року.
  2. Взяти до відома інформацію Голови правління про загальний стан справ, фінансового господарства, облік коштів на рахунках, склад Спілки.
  3. Слухали інформацію Дорохова М.С. про підсумки відзначення 26-ї річниці виводу військ з Афганістану.
  4. Слухали інформацію Голови ревізійної комісії Спілки Місяця О.О. щодо участі у засіданні Всеукраїнської Спілки ветеранів Афганістану з питань соціального захисту учасників бойових дій на території інших дій.
  5. Засідання правління проводити перший четвер кожного місяця.
  6. Різне:

6.1. Порушити клопотання щодо направлення на санаторно-курортне лікування до госпіталю "Лісова поляна" Місяця Олександра Опанасовича (квітень 2015 р.), Глєбова Олега Володимировича (серпень 2015 р.), Погребного В’ячеслава Петровича (серпень 2015 р.), Совенок Григорія Григорійовича (листопад 2015 р.).


6.2. Організувати 28.03. суботник щодо упорядкування території біля пам’ятника воїнам-афганцям в Голосіївському району (відповідальні – Балабін В.В., Чередниченко В.Є., Єпіфанов Є.Г.)

6.3. Підготувати та направити листа головному лікарю госпіталю «Лісова поляна» щодо можливості проведення реабілітації та лікування членів Спілки у госпіталі відповідно до Акту передачі відремонтованої кімнати з майном від Спілки.

6.3. Наступне засідання Правління провести  2 квітня 2015 р.

Переглянуто разів сторінку: 383
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010