03-03-2014

 

Шановні побратими-афганці!

 

Правління Київської міської спілки ветеранів Афганістану

з звертається до Російської Федерації по відношенню до суверенітету України


            Громадська організація «Київська міська Спілка ветеранів Афганістану» глибоко обурена позицією Російської Федерації, а саме політикою втручання у внутрішні справи України, та рішенням Ради Російської Федерації щодо введення російського військового контингенту на територію АР Крим.

Ми воїни - «афганці», які пройшли через горнило  Афганської війни і знаємо ціну життя, як справжні патріоти своєї країни, засуджуємо безпрецедентну позицію Російської Федерації по відношенню до України, з позицією силового втручання. Ми вважаємо дії Російської Федерації порушенням не тільки Конституції і законів України, демократичних і загальнолюдських  норм, але й норм міжнародного права.

Під час війни в Афганістані пліч-о-пліч ми разом з нашими побратимами з Росії, Білорусі, Молдови, протистояли міжнародному тероризму та з честю виконували свій інтернаціональний обов’язок. Важко уявити, що в цій війні ми будемо стояти на протилежному боці з нашими побратимами-росіянами.

Ми закликаємо всю міжнародну спільноту підтримати нас у намаганні зберегти нашу цілісність і зберегти державність, до якої ми так довго прагнули. Будь-який конфлікт повинен вирішуватись виключно мирним шляхом без застосування сили, за участі міжнародного посередництва ОБСЄ, ООН, Ради Європи, Європейського Суду, країн Будапештського меморандуму.

Як представники Спілки, ми закликаємо діючу владу до прийняття негайних невідкладних антикризових кроків для захисту життя і здоров’я громадян України, їх прав і свобод, та унеможливлення у майбутньому ескалації конфлікту!

 

Ми закликаємо всіх бойових побратимів та небайдужих громадян України в цей складний для нашої країни час не залишатись осторонь, активно долучитись  до мирного майбутнього України.

 

МИ ЗА ЄДИНУ ЦІЛІСТІСТЬ УКРАЇНИ!

 

Ухвалено 02.03.2014 р.

Переглянуто разів сторінку: 430
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010