11-03-2014

Шановному Володимиру Володимировичу Путіну

 

До Вас звертається донька воїна інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Республіці Афганістан. Наша сімя знає про війну з перших вуст і ми ні в якому разі не бажаємо і не допустимо, щоб в нашій країні була війна, нам потрібна мирна, процвітаюча, суверена Україна.

         Український народ, українські сімї мають багато родичів, друзів, товаришів на території Росії.  Ми маємо повагу до Російського народу, як до братського народу. І вимагаємо повагу до себе.

         Я думаю, що ви знаєте, що наш Український народ є Боговіруючим і сильний духом народ. І ми не допустимо пролиття братської крові.  Сьогодні «3» березня 2014 року початок Великого Посту і всім на відомо, що у Піст найбільшим хріхом є не вживання мяса, а є «поїдання один одного». Ми віримо в те, що Ви – Володимир Володимирович Боговіруюча людина, та не візьмите на себе та своїх дітей такий важкий гріх, як братовбивство.

         Але якщо я помиляюсь в цьому, то зрозумійте будь ласка одну народну мудрість «Кажуть, що за гроші можливо купити все на світі але це не правда. Можна купити їжу але не апетит, ліки але не здоровя, знайомих але не друзів, рабів але не вірність.  За гроші можна отримати скорлупу усього на світі але не серцевину. » Так і в Вашому випадку,  ви думаєте, що можете здобути Східну Україну або Крим або не дай Боже всю Україну. Але знайте, що Українські сердця вам ніколи не отримати, ви ніколи не відчуєте повагу з нашої сторони, ніколи не отримаєте вірність нашого народу, якщо будете продовжувати дії які можуть призвести до пролиття крові та розколу нашої України!

         На мій погляд, якщо Ви надалі будете працювати над схемою окупації України, то не тільки Україна, а й увесь Світ стане до вас спиною.

         Майте на увазі, що сьогоднішні дії які ви робите по відношенню до України приведуть до того, що ви залишетесь на одинці у розбитого корита.

         І знайте, що ми – Український народ, рабами не будемо, бо ХХI століття це століття не рабства, а це час миру та співпраці для світлого майбутнього!!!

 

 

Бажаємо Вам міцного здоровя та світлої голови!

Переглянуто разів сторінку: 394
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010