26-12-2013

24 грудня відбулося засідання Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), на якому обговорено наступні питання порядку денного:


1. Організація підготовки й проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав і 25-ї річниці виведення радянських військ з  Афганістану на загальнодержавному, територіальних і місцевих рівнях.
2. Позиція УСВА щодо сучасної ситуації в Україні.
3. Розгляд питання про присвоєння почесних найменувань організаціям УСВА.
4. Внесення змін до положень про нагороди УСВА.
5. Кадрові питання.   
6. Різне:
– про підготовку календарних планів роботи територіальних організацій УСВА на 2014 рік;   
– про посилення відповідальності керівників організацій Спілки за представлення до нагородження державними нагородами і нагородами УСВА.
У засіданні взяли участь члени Правління і запрошені. Головував на засіданні С. В. Червонописький.  
З першого питання виступив голова УСВА С. В. Червонописький, якій наголосив:
– Севастопольська міська організація УСВА виступила з пропозицією про визнання 2014 року – Роком воїнів-інтернаціоналістів. Враховуючи історичне значення цієї пам’ятної події, Правління Спілки звернулося 9 квітня 2013 року (вих. № 221) до Президента України з проханням оголосити 2014 рік – Роком воїнів-інтернаціоналістів.
Йдучи назустріч нашим численним зверненням Президент України В. Ф. Янукович видав Указ № 329/2013 від 12 червня 2013 року  «Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав».
Дана пропозиція Спілки найшла підтримку та схвалення  у Комітеті у справах воїнів-інтернаціоналістів при раді глав урядів держав – учасниць СНД та на ІV з’їзді Міжнародного союзу «Бойове братерство» (м. Москва).
На наше звернення 9 квітня 2013 року (вих. № 220) до Голови Верховної Ради України, при підтримці народних депутатів-«афганців», Верховна Рада України 20 червня 2013 року прийняла постанову № 344-VII «Про відзначення в Україні 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану».
На підставі Указу Президента України Кабінетом Міністрів України було затверджено Розпорядження від 7 серпня 2013 року № 546-р «Про утворення Організаційного комітету з підготовки і проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав».
Ми пропонували, з метою оперативного та повноцінного виконання заходів з підготовки та проведення  цієї знаменної дати,  щоб Організаційний комітет очолив Прем’єр-міністр України М. Я. Азаров. Нажаль нашу пропозицію не врахували і Організацій комітет очолила міністр соціальної політики України Н. Ю. Королевська. До складу Оргкомітету також були включені голова УСВА С. В. Червонописький і народний депутат України С. В. Куніцин.
На підставі ваших пропозицій, нами було розроблено заходи до Плану підготовки і проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій і 24 травня 2013 року (вих. № 303) проект Плану направлено до Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України. Наші пропозиції, на 12 аркушах, торкалися усіх аспектів нашої діяльності, перш за все, посилення соціального захисту ветеранів та інвалідів війни, членів сімей загиблих учасників бойових дій.
15 серпня на засіданні Оргкомітету,  під головуванням заступника міністра соціальної політики Л. М. Дроздової, було схвалено проект плану з урахуванням зауважень та пропозицій членів Оргкомітету та результатів узгоджувальних нарад. 20 серпня відбулося засідання узгоджувальної ради за участі представників Мінсоцполітики, Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я, Пенсійного фонду, Держслужби та УСВА, за результатами якої проект плану було доопрацьовано.
17 вересня 2013 року була проведена робоча зустріч представників Міністерства фінансів, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів і УСВА, за результатами якої була досягнута домовленість по усім пунктам Плану, крім пунктів, які стосуються:
– збільшення членам сімей осіб, зазначених у п.1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» розміру підвищення до пенсії до розміру підвищення пенсії, встановленого інвалідам І групи;
– збільшення розміру підвищення пенсії інвалідам війни вдвічі;
– встановлення надбавки на догляд інвалідам війни та розміру підвищення пенсії до пенсії інвалідам війни понад мінімальну пенсійну виплату.
За розрахунками Мінфіну додаткові потреби у видатках на реалізацію цих заходів становлять 984 млн. гривень. Враховуючи це Міністерство фінансів наполягало на виключенні цих пунктів з Плану підготовки. На таку заяву керівництво УСВА не погодилося і висловило свої зауваження Оргкомітету. Чиновники Міністерства фінансів не враховують ту обставину, що кількість учасників бойових дій в Афганістані катастрофічно зменшується і економити на цих позиціях є вищою мірою цинізму.  
Окремим пунктом, з яким категорично не погоджується Міністерство оборони України є виділення, на безоплатній основі демілітаризованої техніки і озброєння для встановлення її в якості музейних експонатів та пам’ятників. Керівництво Міністерства, в особі міністра оборони П. В. Лебедєва, погоджується передавати техніку та озброєння тільки за кошти по залишковій ціні.
Для остаточного вирішення цих спірних питань була створена узгоджувальна група на чолі з віце-прем’єр-міністром К. І. Грищенком. Відбулося одне засідання цієї групи, але представників від УСВА на її засідання не запрошували. Узгоджувальна група не прийняла ніякого рішення, тому проект Плану підготовки був винесений на розгляд та затвердження Кабінетом Міністрів України зі значною затримкою.
Розуміючи, що час невпинно збігав і до початку Року учасників бойових дій на території інших держав та до відзначення 25-ї річниці залишається все менше часу на якісну підготовку, і враховуючи бездіяльність Оргкомітету, який очолює міністр соціальної політики Н. Ю. Королевська, Спілка змушена була неодноразово звертатися до Президента України (3.12.2013 р. №  530), Премєр-міністра України ( 8.11.2013 р. № 490,  15.11.2013 р. № 502, 10.12.2013 р. №. 537) з проханням про особисте втручання у ситуацію з прийняттям розпорядження Кабінету Міністрів України та затвердженням Плану заходів. Саме затягування з затвердженням Плану відтерміновувало проведення чергового засідання Правління Спілки.  Для роз’яснення ситуації, яка склалася навкруг цього питання, було проведено селекторну нараду з інформацією про стан справ.
Після численних листів, звернень до Президента України та уряду затвердити «План заходів з підготовки і проведення  у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав», 11 грудня 2013 року Кабінет Міністрів на своєму засіданні з другої спроби затвердив, із зауваженнями, зазначений організаційно-розпорядчий акт.
Нами, на підставі рішення Правління Спілки було підготовлено та відправлено листи до Президента України  з наступник питань:
– про виділення, на безоплатній основі демілітаризованої техніки і озброєння для встановлення їх в якості музейних експонатів та пам’ятників (10 жовтня 2013 р. вих. № 454, 21 жовтня 2013 р. вих. № 467);
– про заснування відзнаки Президента України – медалі для нагородження учасників бойових дій, членів сімей загиблих (7 жовтня 2013 р. вих. № 444);
– про присвоєння чергових військових звань до полковника (капітана І рангу) включно особам офіцерського складу – учасникам бойових дій у запасі і відставці  (6 лютого 2013 р. вих. № 115);
– про проведення широкої амністії стосовно ветеранів війни, які підпадають під дію Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (22 жовтня 2013 р. вих. № 471);
Проводиться меморіальна робота по виготовленню книги-альбому пам’ятників і меморіалів воїнам-інтернаціоналістам «Це потрібно живим», з залученням коштів обласних державних адміністрацій та спонсорської допомоги, але ця робота йде дуже важко, у зв’язку з відсутністю коштів.
Постійній увазі приділяється питання пошуку та вручення нагород учасникам бойових дій, які були представлені до нагородження, але з різних обстав не одержали їх.
Завдяки послідовній та тісній співпраці з Посольством Російської Федерації в Україні на даний час розшукано дві нагороди наших ветеранів:
– Казимир Дмитро Васильович (м. Ніжин, Чернігівська область) – орден «За службу Родине в ВС СССР» ІІІ степени;
– Ковтун Юрій Григорович (м. Кременчук, Полтавська область) – медаль «За бойові заслуги».
В  обговоренні взяли участь В. І. Аблазов, М. П. Ражик, Ю. Л. Соловей, В. М. Волошин, О. В. Наметченко, М. І. Приступа, П. В. Ментов, П. А. Кирилішин, І. П. Шердець, В .Г. Сіроштан, О. П. Пермінов, П. Г. Покутний, А. П. Радукан.
Прийнято рішення:
1.Інформацію взяти до відома.
2. Всім організаціям УСВА взяти активну участь в реалізації «Плану заходів з підготовки і проведення у 2014 році в Україні  Року учасників бойових дій на території інших держав», затвердженого рішенням КМУ, та деталізувати його відносно кожної організації.

Протягом терміну дії Плану.
( Відповідальні – голови територіальних організацій).

3. Надіслати в електронному та паперовому вигляді на адресу голови УСВА:
– плани заходів територіальних організацій и відповідні рішення місцевих органів влади;
– пропозиції щодо участі делегацій територіальних організацій УСВА у всеукраїнських заходах з відзначення 25-ї річниці виведення військ з Афганістану (п.п. 1.1, 1.2, 1.5, 3.7, тощо);

До 10 січня 2014 року.
( Відповідальні – голови територіальних організацій).

–  пропозиції щодо реалізації перспективних пунктів Плану,  визначаючих принципові питання соціального захисту ветеранів війни (п. 4, 5, 6).

До 1 березня 2014 р. та термінів Плану.
( Відповідальні – голови територіальних організацій).

4. Постійно інформувати голову УСВА про проведені заходи і проблеми, що виникають при реалізації Плану.

Постійно.
( Відповідальні – голови територіальних організацій).

5.Президії УСВА забезпечити проведення аналізу виконання Плану та розробити подальші кроки його реалізації.

Березень 2014 року.
(Відповідальний – голова УСВА).

6.У третій декади січня 2014 року, провести селекторну нараду з залученням голів районних організації та представників органів соціального захисту.

Січень  2014 року.
(Відповідальний – голова УСВА).

7.Направити до керівництва Держави прохання о зустрічі з членами правління УСВА.

Січень  2014 року.
(Відповідальний – голова УСВА).

8.На черговому засіданні УСВА розглядати пропозиції що проведення всеукраїнського автопробігу у 2014 року.

(Відповідальний – голова УСВА).


Про сучасну ситуацію, яка склалася в країні та місті Києве слухали  голову УСВА С. В.  Червонописького.  Виступили – О. І. Міхнюк, І. П. Шердець, М. І. Приступа, П. В. Ментов,  Ю. Г. Зубко, О. В. Рибченко,  В. М.  Волошин, С. Г. Віхров, О. П. Пермінов, Ю. П. Купчій, С. В. Козак.
Прийнято рішення:
1. Доручите робочій групи в складе С. В. Червонописького, П. Г. Покутного,    О. І. Міхнюка, М. І. Приступи доопрацювати  Заяву Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
2. Опублікувати Заяву у газеті «Третій тост» та розмістити на веб-сайті УСВА.

(Відповідальні – Покутний П.Г., Січевий В.М.).


Заява
Правління Української Спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)


    Загострення протистояння в суспільстві було спровоковано подіями що відбулись в Києві під час розгону «студентського євромайдану» 30 листопада і бійки біля Адміністрації Президента України 1 грудня 2013 року. Це викликало обурення всіх членів Спілки незалежно від політичних поглядів та вподобань, чим спритно спробувала скористатися опозиція. Але ветерани-«афганці» зайняли чітку позицію по захисту мирних демонстрацій.
Ми за мирні протестні акції і за безумовне дотримання силовиками норм міжнародного гуманітарного права про заборону жорсткого поводження щодо осіб, які припинили опір. Навіть на війни ми використовували дідівську заповідь «лежачого не б’ють».
Спроби знайти шляхи подолання політичної кризи під час засідань круглого столу «Об’єднаємо Україну» ініційованого екс-Президентом України Леонідом Кравчуком, нажаль, не дали результатів.
Ситуація в країні не стабілізувалась, продовжується протистояння, яке викликано непродуманими діями як влади так і опозиції.
    Ми, ті, що пізнавали ціну життя й смерті не з підручників та фільмів, не можемо стояти осторонь такого розвитку подій. У кожного із нас своє ставлення до майбутнього України. Ми проти використання авторитету та бойового досвіду ветеранів та їх організацій в силових протизаконних діях.
Ми готові до участі у роботі загальноукраїнського круглого столу «Об’єднаємо Україну».
Ми готові до любих кроків спрямованих на примирення та досягнення спокою в суспільстві.
    м. Київ.
24 грудня 2013 року.  

З третього питання виступив заступник голови УСВА В. І. Аблазов:
– До центрального апарату Спілки звернулися члени Дніпропетровської,  та Хмельницької обласних організацій УСВА з проханням розглянути на засіданні Правління організації питання присвоєння почесних найменувань територіальним, районним, міським та первинним організаціям УСВА.
Дана ініціатива, на їхню думку, буде сприяти увічненню пам’яті найбільш видатних, знакових  земляків – учасників бойових дій, які загинули у боях під час виконання інтернаціонального обов’язку, або померли у мирний час, але своїми трудовими, громадськими діями внесли значний вклад у розбудову ветеранського руху в державі, у ділі соціального захисту учасників бойових дій.
Напередодні відзначення 25-ї річниці виведення військ з Афганістану дана ініціатива має особливе значення і виноситься на ваше рішення.
Якщо немає зауважень то нам необхідно прийняти рішення з даного питання та Положення про присвоєння почесних найменувань організаціям УСВА.

ПОЛОЖЕННЯ
про присвоєння почесних найменувань територіальним, районним, міським та первинним організаціям
Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

І. Головна мета:

1. Присвоєння почесних найменувань проводиться на честь  видатних державних, військових діячів та захисників Вітчизни, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (посмертно).
2. З метою увічнення пам’яті  видатних  державних, військових діячів - учасників бойових дій, які своїми бойовими подвигами, трудовими, громадськими діями внесли значний вклад у розбудову ветеранського руху в державі, у ділі соціального захисту ветеранів запроваджується форма присвоєння почесних найменувань територіальним, районним, міським та первинним організаціям Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Присвоєння почесних звань територіальним, місцевим, первинним організаціям почесного найменування проводиться за клопотаннями територіальних організацій УСВА рішенням Правління (Президії) Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів.

ІІ.  Порядок подання документів:

Для присвоєння почесного найменування подаються документи:
а) первинними організаціями:
– клопотання зборів первинної організації про присвоєння почесного найменування;
– історична довідка первинної організації;
– біографічна довідка діяча, ім’я якого пропонується присвоїти організації;
– нотаріально завірена  згода родичів загиблого (померлого) учасника бойових дій на присвоєння почесного найменування;
– клопотання правління (зборів) місцевої організації про підтримку даної пропозиції;
– клопотання правління  територіальної організації про підтримку даної пропозиції.
б) місцевим організаціям:
– клопотання  конференції (правління) місцевої організації про присвоєння почесного найменування;
– історична довідка місцевої організації;
– біографічна довідка діяча, ім’я якого пропонується присвоїти організації;
– нотаріально завірена  згода родичів загиблого (померлого) учасника бойових дій на присвоєння почесного найменування;
– клопотання конференції (правління) територіальної організації про підтримку даної пропозиції.
- клопотання правління територіальної організації про підтримку даної пропозиції.
в) територіальним організаціям:
– клопотання конференції (правління) територіальної організації про присвоєння почесного найменування;
– історична довідка територіальної організації;
– біографічна довідка діяча, ім’я якого пропонується присвоїти організації;
– нотаріально завірена  згода родичів загиблого (померлого) учасника бойових дій на присвоєння почесного найменування.
Підготовлені документи  розглядаються на черговому засіданні Правління (Президії) УСВА.
 Оголошення про присвоєння почесного найменування організації проводиться в урочистій обстановці.
В організації, якій присвоєно почесне найменування, встановлюється меморіальна дошка.
 Почесне найменування організації вказується на прапорі організації та у грамоті до нього.
Позбавлення організації почесного найменування проводиться у порядку, аналогічному порядку присвоєння почесного найменування, у випадках, коли наявність в організації почесного найменування є несумісним з  цілями та задачами організації.
Виступили С. В. Червонописький, О. В. Наметченко, В. М. Волошин.
Прийнято рішення:
1. Затвердити Положення про присвоєння почесних найменувань  організаціям Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
2. На засіданнях правлінь (зборах)  довести  рішення Правління УСВА щодо Положення про присвоєння почесних найменувань організаціям Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)та керуватися ним у повсякденній діяльності.

(Відповідальні –  голови територіальних організацій).

3. Положення про присвоєння почесних найменувань організаціям Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) розмістити на сайті УСВА та надрукувати у газеті «Третій тост».

(Відповідальні – Покутний П.Г.,Січевий В.М.)


    З інформацією про присвоєння почесного найменування імені Героя Радянського Союзу Плосконоса Ігоря Миколайовича Павлоградській регіональній (міськрайонній) організації «Союз воїнів-інтернаціоналістів» виступив голова Дніпропеттровського обласного об’єднання УСВА  В.М. Волошин.
Після обговорення було прийнято рішення:
1. Присвоїти Павлоградській регіональній (міськрайонній) організації «Союз воїнів-інтернаціоналістів» Дніпропетровської області почесне найменування «імені Героя Радянського Союзу Плосконоса І. М.».
2. Інформацію про присвоєння почесного найменування  розмістити на сайті УСВА та надрукувати у газеті «Третій тост».

          (Відповідальні – Покутний П.Г.,Січевий В.М.).

3. Головам територіальних організацій УСВА інформацію про  присвоєння почесного найменування довести до членів організацій.  

(Відповідальні – голови територіальних організацій).


З внесення змін до положень про нагороди УСВА виступив заступник  голови УСВА  О. І. Міхнюк:
– На протязі декількох років до центрального апарату Спілки надходять звернення учасників бойових дій – членів нашої організації, які нагороджені почесними нагородами УСВА, з проханням вирішити питання заміни прямокутної колодки нагород УСВА на п’ятикутну.
Як вам відомо, наша Спілка є першою, яка започаткувала в Україні систему відомчих нагород, для відзначення найбільш активних членів організації. З метою недопущення копіювання зразків державних нагород незалежної України та вирізнення наших нагород на фоні інших, було прийнято рішення виготовити нагороди з прямокутними колодками. І це у свій час дало позитивну оцінку.
За таким принципом  були засновані медалі « За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів і «За громадянську мужність», але у подальшому медалі «За звитягу»  та «20 років виведення військ з Афганістану» виготовлені з п’ятикутною колодкою. Такі різні форми колодок до нагород створюють певні труднощі у розміщенні нагород на одязі, тим більше, що більша частина учасників бойових дій у свій час була нагороджена нагородами СРСР з п’ятикутною колодкою.
З метою приведення усіх нагород до єдиного зразку пропонується замінити прямокутної колодки почесних нагород УСВА на п’ятикутні.
Після обговорення прийнято рішення:
1. З метою приведення усіх почесних нагород УСВА до єдиного зразку   замінити прямокутні колодки медалей «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів і «За громадянську мужність» на п’ятикутну.
     2. У подальшому виготовлення даних нагород здійснювати з п’ятикутними колодками.
З інформацією щодо кадрових питань виступив голова УСВА С. В. Червонописький:
З 1 листопада 2013 року звільнена з посади головного бухгалтера УСВА, у зв’язку з досягненням пенсійного віку та виходом на пенсію Лесик Лариса Іванівна. Головним бухгалтером Спілки призначена Юлія Григорівна Бондаренко, яка до цього часу працювала бухгалтером-касиром.
З 1 вересня 2013 року відповідальний за випуск газети «Третій тост» Січевий Валерій Михайлович призначений на посаду головного редактора газети «Третій тост».

 


20 квітня 2013 року відбулася VIII звітно-виборна конференція Запорізького обласного об’єднання Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Головою Запорізького обласного об’єднання на новий термін обраний Наметченко Олександр Віталійович.
27 квітня 2013 року відбулася Vзвітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації  Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Головою Кіровоградської обласної організації УСВА обраний  Остащук Віктор Миколайович.
27 квітня 2013 року відбулася VІІ звітно-виборна конференція Миколаївської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Головою Миколаївської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу УСВА обраний  Соловей Юрій Леонідович.
21 червня 2013 року відбулася VІ звітно-виборна конференція Луганської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Головою Луганської обласної організації УСВА на новий термін обраний  Шердець Іван Павлович.
Одноголосним рішенням зі складу Правління були виключені бувші голови Кіровоградської обласної організації УСВА і Миколаївської обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу Токарєв Віталій Вікторович і Токарєв Олександр Миколайович. Затверджено повноваження знов обраних голів Наметченко Олександра Віталійовича і Шердеця Івана Павловича, а також введено до складу Правління Остащука Віктора Миколайовича і Соловья Юрія Леонідовича.    
    25 жовтня 2013 року відбулася конференція Кримської Республіканської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Головою Кримської Республіканської організації УСВА обраний Тарасов Сергій Іванович. Після обговорення, під час якого виступили О. Е. Глушков, І. А. Курамагамедов, Ю. Г. Зубко, Ю. Л. Соловей, О. О. Шувалов, А. І. Линник більшістю голосів (за – 16, проти –7, утримався – 4)  зі складу Правління було виключено Куніцина Сергія Володимировича і введено – новообраного голову  Кримської Республіканської організації УСВА Тарасова Сергія Івановича.
У серпні 2013 року члени Ревізійної комісії УСВА працювали у Одеській обласній організації УСВА. За результатами роботи комісії голові та правлінню Одеської обласної організації було надано методичні рекомендації, які необхідно впровадити у життя до  проведення звітно-виборної конференції.  
Всупереч рекомендаціям Ревізійної комісії УСВА від 5 вересня 2013 року про не проведення VI звітно-виборної конференції Одеської обласної організації УСВА та вимог Статуту Спілки, голова  обласної організації Радукан А. П. 14 вересня 2013 року  провів збори Одеської обласної організації УСВА.  
У зв’язку з тим, що конференція Одеської обласної організації УСВА не відбулася, а термін повноважень голови та членів правління Одеської обласної організації УСВА закінчився,  Радукана А. П. (за – 16, проти –7, утримався – 4)  вивести  зі складу Правління УСВА.
Правління УСВА пропонує  15  березня 2014 року провести виборну конференцію Одеської обласної організації УСВА у Одесі з наступним порядком денним:
– вибори голови Одеської обласної організації УСВА;
– вибори правління Одеської обласної організації УСВА;
– вибори голови ревізійної комісії Одеської обласної організації УСВА;
   – вибори членів ревізійної комісії Одеської обласної організації УСВА;
– різне.
Квота представництва – від районних та міських організацій по 3 делегати, а від Одеської міської організації – 10 делегатів.  
Голові УСВА визначитися з кандидатурою на тимчасове виконання обов’язків голови обласної організації УСВА з покладенням на нього обов’язків щодо приведення установчих документів у відповідність до чинного законодавства, а організаційної структури обласної організації до адміністративно-територіального устрою Одеської області та підготовкою і проведенням виборної конференції Одеської обласної організації УСВА.
Для надання методичної допомоги у підготовці та проведенні виборної конференції Одеської обласної організації УСВА доцільно створити робочу групу у складі:  Покутний П. Г. – голова, Литвинов О. В., Столяр В. П.

 
Відповідно до рішення Правління УСВА від 18 квітня 2013 року робоча група по вивченню стану справ у Чернівецькій обласні організації УСВА на чолі з головою Спілки та членами Ревізійної комісії, у травні цього року взяла участь у засіданні правління Чернівецької обласної організації. На правлінні був обговорений стан справ, намічені шляхи удосконалення роботи та введені до складу правління обласної організації голова Чернівецької міської, три голови районних організацій міста Чернівці, Шутак Г. М., новообраний голова Кицманської районної організації. Були відхилені рекомендації Правління УСВА від 18 квітня 2013 року щодо визначення з датою та проведенням конференції обласної організації. До цього часу новообрані члени правління обласної організації, за рішенням Козака С. В. відсторонені від участі у роботі правління обласної організації. На даний час в обласному управлінні юстиції відсутні будь-які відомості про зміни у складі керівних органів обласної організації, що дає підстави вважати про закінчення повноважень керівного складу Чернівецької обласної організації УСВА 22 вересня 2012 року.
У зв’язку з тим, що правління обласної організації на чолі з Козаком С. В. не виконало рішення Правління УСВА від 18 квітня 2013 року, численними порушеннями Статуту УСВА та закінченням повноважень усунути від займаної посади (за – 18, проти – 0, утримався – 4) голову Чернівецької обласної організації Козака С. В. та вивести його зі складу Правління УСВА.
Правління УСВА пропонує  22 березня 2014 року провести виборну конференцію Чернівецької обласної організації УСВА у місті Чернівці з наступним порядком денним:
– вибори голови Чернівецької обласної організації УСВА;
– вибори правління Чернівецької обласної організації УСВА;
– вибори голови ревізійної комісії Чернівецької обласної організації УСВА;
– вибори членів ревізійної комісії Чернівецької обласної організації УСВА;
– різне.
Квота представництва – від районних та міських організацій по 3 делегати, а від Чернівецької міської організації – 10 делегатів.  
Голові УСВА визначитися з кандидатурою на тимчасове виконання обов’язків голови обласної організації УСВА з покладенням на нього обов’язків щодо  підготовки і проведення виборної конференції Чернівецької обласної організації УСВА.
   Правління розглянуло усі питання передбачені порядком денним. Повний звіт про роботу Правління 24 грудня 2013 буде опубліковано у газеті «Третій тост».

 Прес-служба УСВА.

Переглянуто разів сторінку: 1223
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010