02-12-2013

2 грудня 2013 р. у Будинку ветеранів відбулося позачергове засідання Правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва, на якому було прийняте таке рішення:

  1. Ухвалити офіційне звернення Спілки з приводу поточного моменту.
  2. Оприлюднити Звернення на сайті Спілки та направити його голові КМСВА.
  3. Направити членів Правління Мехеда П.М. та Епіфанова Є.Г. для участі у селекторній нараді, що проводиться за ініціативою Президії УСВА 3 грудня 2013 р.

(Ухвалено одноголосно, Протокол № 7 від 02.12.13)

 

Звернення

Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського р-ну м. Києва

Ми шануємо бажання наших побратимів – воїнів-інтернаціоналістів та громадян України жити в цивілізованому європейському суспільстві і підтримуємо європейські прагнення України, передбачені чинним Законом України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» від 01.07.2010 № 2411-VI.

Ми поважаємо гарантоване Конституцією України право кожного громадянина на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів і переконань, на мирні мітинги, демонстрації та зібрання.

Ми засуджуємо дії, які призвели до силового протистояння, зокрема, насильство, яке було застосоване до мирних громадян, якими б гаслами воно не прикривалося.

Ми вимагаємо від влади всебічного аналізу неправомірних дій силових відомств і причин, що призвели до насильства.  Немає жодного виправдання протиправним діям, які завдали шкоди життю і здоров’ю людей.

Ми закликаємо всіх проявити громадянську свідомість, зберігати спокій та розсудливість, не дозволяти деструктивним силам втягнути нас до провокацій, пам’ятаючи, що життя і свобода є найвищими цінностями людського буття.

(Ухвалено одноголосно, Протокол № 7 від 02.12.13)

Переглянуто разів сторінку: 546
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010