07-11-2013

7 листопада 2013 року у приміщенні Будинку ветеранів Голосіївського району проведено чергове засідання Правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва.

В ході засідання: затверджено протокол попереднього засідання Правління, заслухано інформацію Голови правління про кількісний склад Спілки, стан справ, наявність коштів на рахунках. Крім того, обговорено стан виконання плану роботи Спілки на 2013 рік та заходи щодо відзначення 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, зокрема:

- заслухано інформацію Голови правління щодо cтану спорудження пам’ятника воїнам-афганцям Голосіївського району (районна влада запевнила, що в листопаді ц.р. буде завершено всі роботи).

- узгоджено запровадження Дня народження Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва (у відповідності до свідоцтва про реєстрацію – на початку 2014 року Спілці виповнюється 20 років).

- прийнято до відома інформацію Дорохова М.С. про заходи, які проводились в жовтні та планується провести в листопаді за планом міської спілки (загальна інформація надано окремо у розділі новини Спілки) та результати конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва у 2014 році.

Станом на початок листопада зібрано інформаційно-довідкові матеріали про 30 членів Спілки та про 10 загиблих (померлих від отриманих поранень) в Афганістані. З метою збору матеріалу про решту членів Спілки доручено членам Правління активізувати роботу щодо надання біографічних та фотоматеріалів членів Спілки  для підготовки книги про учасників бойових дій на території інших держав до початку грудня.

Рішенням Правління Спілки відновлено членство у Спілці Мельника Олександра Павловича та розглянуто клопотання 2 членів Спілки щодо виділення їм путівок на санаторне лікування до шпиталю Лісова поляна.

Наступне засідання Правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва планується провести 5 грудня 2013 року о 17.00.

 

Правління Спілки

Переглянуто разів сторінку: 575
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010