04-10-2013

3 жовтня 2013 року у приміщенні Будинку ветеранів Голосіївського р-ну проведено чергове засідання Правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва.

В ході засідання: затверджено протокол попереднього засідання правління, заслухано інформацію Голови правління про кількісний склад Спілки, стан справ, наявність коштів на рахунках. Крім того, обговорено стан виконання плану роботи Спілки на 2013 рік та заходи щодо відзначення 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, зокрема:

- заслухано інформацію заступника управління праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ПИЛИПЕНКО Наталії Анатоліївни про КАРТКУ КИЯНИНА та МУНІЦІПАЛЬНУ ЛІКАРНЯНУ КАСУ (детальна інформацію з даних питань розміщена на сайті Спілки - http://www.avu.univ.kiev.ua/content/category/15) та доручено членам правління провести роботу із членами Спілки щодо оформлення КАРТКИ КИЯНИНА;

- надано рекомендацію кандидатури Грінчака Валерія Івановича, Героя Радянського Союзу, члена Спілки  для на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва»;

- обговорено та затверджено План заходів щодо відзначення 25-ї річниці виведення військ з ДРА та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

- прийнято рішення про участь Спілки у конкурсному відборі громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету          м. Києва у 2014 році

- доручено членам Правління активізувати роботу щодо надання біографічних та фотоматеріалів членів Спілки  для підготовки книги про учасників бойових дій на території інших держав.

Прийнято до Спілки із врученням членського білету та значку: Демиденка Івана Івановича (куратор – Мехед П.М.) та Димша Андрія Володимировича ((куратор – Чередніченко В.Є) .

Виключено із Спілки Двірника Ю.О. відповідно його заяви за власним бажанням.

Наступне засідання Правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва відбудеться 7 листопада 2013 року.

 

Правління Спілки

Переглянуто разів сторінку: 799
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010