04-09-2013

 

5 вересня 2013 року у приміщенні Будинку ветеранів Голосіївського р-ну проведено чергове засідання Правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва.

В ході засідання: затверджено протокол попереднього засідання правління, заслухано інформацію Голови правління про кількісний склад Спілки, стан справ, наявність коштів на рахунках. Крім того, обговорено стан виконання плану роботи Спілки на 2013 рік та заходи щодо відзначення 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, зокрема:

- підготовки та видання книги про учасників бойових дій Голосіївського району (до 19 вересня членам Спілки надати біографічні данні та фотоматеріали своїм кураторам);

- підготовки подання про нагородження учасників бойових дій Голосіївського району державними нагородами, Київської міської державної адміністрації та Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації (пропозиції доручено підготувати членам Правління Спілки);

- встановлення та відкриття в Голосіївському районі пам‘ятника учасникам бойових дій на території інших держав, упорядження місць поховань загиблих у Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах.

Крім того, Дорохов М.С. надав інформацію щодо Картки Киянина та Муніципальної клінічної каси міста Києва (інформацію з цих питань розміщено у розділі Документи).

Прийнято до Спілки із врученням членського білету та значку: Пелюшенко Віталія Валентиновича (куратор – Мехед П.М.).

Наступне засідання Правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва відбудеться 3 жовтня 2013 року.

 

Правління Спілки

 

Переглянуто разів сторінку: 556
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010