03-04-2013

30 березня 2013 року відбулися звітно-виборні загальні збори Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Голосіївського району м. Києва з порядком денним:

1. Про роботу правління Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Голосіївського району м. Києва у звітний період  та пріоритети подальшої діяльності Спілки (Балабін В.В.).

2. Про звіт ревізійної комісії Спілки (Місяць О. О.).

3. Вибори голови Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Голосіївського району м. Києва.

4.  Вибори  складу правління та ревізійної комісії Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Голосіївського району м. Києва.

5. Різне.

У загальних зборах взяли участь 70 членів Спілки (станом на 30.03.13 на обліку перебуває 108 чоловік).

В зборах взяли участь: Почесний Голова Спілки — директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації Сергій Садовой, голова Київської міської Спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко та його заступник Віктор Шуляков, представники адміністрації, політичних та громадських організацій району, журналісти телевізійних та друкованих засобів масової інформації району та міста.

Перед початком зборів  її учасники вшанували світлу пам’ять бойових побратимів, які пішли з життя в період з квітня 2009 року по березень 2013 року, хвилиною мовчання.

У звітній доповіді голова районної спілки Віктор Балабін розповів про роботу організації за звітний період. Зокрема, протягом звітного періоду члени Спілки взяли активну участь у всіх військово-патріотичних заходах району та міста, здійснювали виховання курсантів Військового інституту та студентів КНУ на найкращих бойових традиціях, організували низку заходів в рамках шефства над музеями «Захисники Вітчизни» у школах № 85, 260, 36 та 186, сприяли в організації та забезпеченні урочистого відкриття експозиції ескадрильї “Нормандія-Неман” у СШ № 15.

Одержано БМП для встановлення в якості пам'ятного знаку воїнам-афганцям Голосіївського району.

В доповіді відзначалося, що протягом звітного періоду значна увага приділялась питанням лікування, соціальної реабілітації учасників бойових дій, ветеранів війни, інвалідів: допомога у працевлаштуванні ветеранів, інвалідів, ведення обліку ветеранів, що потребують стаціонарного, санаторно-курортного лікування та медичного забезпечення, надання посильної допомоги малозабезпеченим, лікування, закупка ліків, організація поховань, тощо. Організовано ремонт палати в Афганському госпіталі «Лісова поляна».

Тільки в республіканському госпіталі «Лісова поляна» за направленням Спілки було оздоровлено близько 94 ветерани війни в Афганістані та військових конфліктів в  інших зарубіжних країнах.

У відповідності до рішень правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського р-ну м. Києва за період з 5 квітня 2009 р. по 25 березня 2013 р. надана грошова допомога в сумі понад 67000 грн., в тому числі: матерям загиблих воїнів – афганців у сумі 21250 грн., допомога на поховання померлих – 4000 грн., соціальна допомога та лікування членів спілки – 34  600 грн., підшефним музеям шкіл № 15 та № 91 – 7070 грн.

Протягом звітного періоду створено систему інформаційного забезпечення роботи Спілки: сайт (http://www.avu.univ.kiev.ua) та  інформаційно-аналітичний бюлетень Спілки «Бойові побратими».

Доповідач окреслив першочергові завдання Спілки на черговий період своєї діяльності: створення первинних організацій Спілки в Голосіївському районі, формування бюджету Спілки, продовження роботи щодо пошуку джерел благодійної допомоги, встановлення пам'ятного знаку, здійснення капітального ремонту другої палати шпиталю “Лісова Поляна”.

На зборах також обговорювалося і багато інших питань пов’язаних з життєдіяльністю організації, які отримали підтримку всіх членів загальних зборів Спілки. Дисонансом прозвучав виступ воїна-афганця Юрія Дементьєва, який свою бездіяльність переклав на правління районної спілки.

Загалом учасники конференції затвердили звіти правління і ревізійної комісії районної Спілки ветеранів війни в Афганістані та оцінили роботу правління «задовільною».

На загальних зборах було обрано правління Спілки (Балабін Віктор Володимирович, Дорохов Микола Сергійович, Хонін Ігор Олексійович, Єпіфанов Євген Геннадійович, Ольховой Ігор Олександрович, Максимик Микола Михайлович, Чередниченко Валерій Євгенович, Ларіонов Олексій Євгенович, Мехед Петро Миколайович) та ревізійну комісію організації (Місяць Олександр Опанасович – голова, Величко Василь Володимирович, Шелковой В’ячеслав Володимирович).

За результатами голосування одноголосно  головою Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Голосіївського району           м. Києва на наступний термін обрано Віктора Балабіна.

 


Ви також можете переглянути фотоальбом "
30.03.2013 Звітно-виборні збори Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Голосіївського району м. Києва"  
Переглянуто разів сторінку: 1051
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010