08-08-2012

У Голосіївському районі столиці активно проходить підготовка до проведення святкових заходів із нагоди Дня Державного Прапора України та 21-річниці Незалежності України, що відбуватимуться протягом III декади серпня 2012 року.

Заходи розпочнуться вже 20 серпня. Цього дня в мікрорайоні «Конча-Заспа» відбудеться молодіжна програма та перегляд документального кінофільму «Незалежна Україна». 22 серпня о 18.00 в Будинку культури «Конча-Заспа» розпочнеться святкова концертна програма «Я живу і співаю, бо живе і співає Україна, бо припала вустами до дзвінкого твого джерела».

23 серпня, в день відзначення Дня Державного Прапора України, відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України біля будівлі Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації за участю керівництва району, представників галузі культури, освіти, представників громадських організації та органів самоорганізації населення Голосіївського району м. Києва. В рамках заходу відбудеться урочисте вручення паспортів громадянина України найкращій молоді району та відзначення Подяками голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації кращих представників територіальної громади Голосіївського району          м. Києва.

23 серпня о 16.00 Голосіївська райдержадміністрація запрошує всіх голосіївчан та гостей м.Києва до Голосіївського парку культури та відпочинку ім. М.Рильського, де проходитиме спортивне свято «Спорт. Здоров’я. Незалежність» та велика святкова районна культурно-мистецька програма «Квітни, незалежна Україно, талантом народу свого» за участю майстрів мистецтв та відомих творчих колективів.

Особлива увага керівництвом району приділена введенню в експлуатацію об’єктів соціального призначення. Так, до Дня Незалежності України в густонаселеному мікрорайоні «Теремки-2» буде відкрито дитячий садочок № 196 по вул. Дмитра Луценка, 13.

Також будуть завершені роботи з влаштування 6 нових міні-скверів в дворах житлових будинків району. В скверах передбачено встановлення лав відпочинку, влаштування квітників, декоративних огорож, дитячих майданчиків тощо.

 

Переглянуто разів сторінку: 1715
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010