08-08-2012

787

Дорогі бойові побратими!

      Вітаємо вас з 22-ю річницею з дня створення найбільш масового об’єднання  ветеранів повоєнного покоління – Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)!
     Бажаємо вам  зміцнення рядів організації, нових  досягнень у праці на користь  ветеранського руху в України, а також щастя, міцного здоров’я, добробуту і мирного неба над головою.  

Правління УСВА.

     26 червня у столичному Будинку ветеранів відбулося розширене засідання Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), на якому розглянуто  наступні питання:


     1. Про ротацію у складі Правління УСВА.

(інф. Червонописький С. В.)   

     2. Розгляд пропозицій УСВА щодо удосконалення діючого законодавства по соціальному захисту ветеранів війни для внесення на розгляд  Консультативної ради при Кабінеті Міністрів України.

(інф. Міхнюк О. І.)

     3.  Підсумки проведення першого етапу  Народного проекту «Повернуті імена».

(інф. Червонописький С. В.)   

     4. Різне:
     – про надання статусу «Всеукраїнські» змаганням з військового багатоборства серед молоді, присвячених пам’яті Героя Радянського Союзу Оніщука Олега Петровича.

(інф. Приступа М. І.)

      – розгляд Угоди  про співпрацю УСВА з громадською організацією «Загальноросійська громадська організація інвалідів війни в Афганістан і військової травми – «Інваліди війни».

(інф. Міхнюк О. І.)


     По першому питанню – затверджено у складі Правління УСВА Віктора Миколайовича Волошина, якого обрано головою Дніпропетровського обласного об’єднання УСВА на черговий IX звітно-виборної конференції.
     Усі питання порядку денного Правлінням було розглянуто і прийняти  відповідальні рішення.

Рішення до другого питання

     1. Інформацію про пропозиції УСВА щодо удосконалення діючого законодавства по соціальному захисту ветеранів війни  взяти до відома.
     2. Головам територіальних організацій, членам Правління  УСВА провести роз'яснювальну роботу серед учасників бойових дій щодо проведення інвентаризації та заміни посвідчень учасника бойових дій.
     3. Інформацію про пропозиції УСВА щодо удосконалення діючого законодавства по соціальному захисту ветеранів війни і заміни посвідчень учасників бойових дій, інвалідів війни розмістити на сайті УСВА і в газеті «Третій тост».
     Відповідальні – голови територіальних організацій, члени Правління  УСВА.

Рішення до третього питання  

     1. Інформацію  Червонописького С. В. про проведення підсумків  першого  етапу Народного проекту «Поверненні імена»  взяти до відома.
     2. Звернути увагу голів територіальних організацій УСВА на неефективну роботу з пошуку родичів загиблих воїнів.
     До 5 липня 2012 року всім територіальним організаціям  УСВА представити звіти про проведену  роботу з раніше наданою формою звіту.
     3. Продовжити роботу з пошуку родичів загиблих воїнів.
     Головам територіальних організацій УСВА особисто очолити цю роботу. До пошукових заходів активніше залучати органи державної виконавчої влади,  молодь, засоби масової інформації.
     Відповідальні – голови територіальних організацій УСВА.

Рішення до четвертого  питання  

     1. Надати змаганням з військового багатоборства серед молоді допризовного віку, присвячених пам’яті  Героя Радянського Союзу Онищука Олега Петровича статус Всеукраїнських змагань.
     2. Розмістити на сайті УСВА «Положення про проведення Всеукраїнських військово-патріотичних змагань, присвячених пам’яті Героя Радянського Союзу Онищука Олега Петровича.»   

Рішення до пятого питання

     1. Інформацію про співпрацю з громадською організацією «Загальноросійська громадська організація  інвалідів війни в Афганістані і військової травми – «Інваліди війни» взяти до відома.
     2. Надати голові УСВА Червонопиському С. В. повноваження на попередні дії щодо підписання Угоди про співпрацю з громадською організацією «Загальноросійська громадська організація  інвалідів війни в Афганістані і військової травми – «Інваліди війни».

Положення
про проведений Всеукраїнських військово-патріотичних змагань,
присвячених пам'яті Героя Радянського Союзу Онищука Олега Петровича

 

I. Загальні положення

     Військово-патріотичні змагання, присвячені пам'яті Героя Радянського Союзу Онищука Олега Петровича є складовою системи національно-патріотичного та фізичного виховання допризовної молоді Хмельницької області, що забезпечує формування і розвиток соціально значущих цінностей, громадянських, моральних, психологічних і фізичних якостей у процесі виховання та навчання.
     Проведення Всеукраїнської гри консолідує діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, навчальних закладів і громадських організацій щодо вирішення проблем військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.


II. Організатори гри

    Організаторами змагань є:
           – Хмельницька обласна організація ветеранів Афганістану;
           – Управління освіти і науки Хмельницької ОДА;
           – Хмельницький обласний військовий комісаріат;
           – Хмельницька міська організація ТСО України.

III. Мета і завдання

     Змагання проводяться з метою:
          – формування почуття патріотизму у підростаючого покоління;
          – набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Вітчизни.
     Основні завдання:
          – підготовка молоді до виконання конституційного обов'язку щодо захисту Батьківщини в Збройних Силах України та інших військових формуваннях створених відповідно до чинного законодавства України;
          – підтримка та розвиток молодіжної ініціативи в справі освоєння військових професій;
          – виховання майбутніх захисників Вітчизни на бойових традиціях українського народу та Збройних Сил;
          – формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, розвиток практичних умінь і навичок поведінки в екстремальних ситуаціях;
          – пропаганда і популяризація серед молоді здорового способу життя.

IV. Керівництво

     Загальне керівництво організацією та проведенням військово-патріотичних змагань, присвячені нам'яті героя Радянського Союзу Онищука Олега Петровича здійснює Хмельницька обласна організація УСВА.

V. Учасники змагань

     В змаганнях беруть участь збірні команди районів та міст. Склад команди – 8 юнаків 10 класу та 2 представники команди ( представник районного (міського) відділу (управління) освіти та представник від районної (міської) організації ветеранів Афганістану).

VI. Час, місце та етапи проведення змагань

     Змагання відбудуться 22 жовтня у Хмельницькому на базі військової части А-0553. Реєстрація команд з 09.00 до 09.45. Урочисте відкриття гри - 10.00.

VII. Програма змагань.

     1.Конкурс строю та пісні.
     Відповідно жеребкування, команди проходять урочистим маршем згідно Стройового статуту Збройних сил України, затвердженого Законом України від 24 березня 1999 року №549-ХІУ (зі змінами). Конкурс завершується виконанням стройової пісні.
     Критерії оцінки:
          якість виконання елементів стройової підготовки та пісні у складі команд, а також злагодженість дій, дисципліна строю, загальний вигляд команди. Оцінювання відбувається за 12 бальною системою. Бали переводяться у секунди та віднімаються від загального часу виконання естафетних завдань.

     2. Військово-спортивна естафета «Спецназ».
     Проводиться у вигляді естафети. Кожний учасник передає таємну інформацію наступному (військовий ремінь).
          1 етап.
     Перший учасник команди пробігає 60 м. та накладає шину на руку потерпілого.
          Критерії оцінки:
     якість виконання завдання (за неякісне накладання шини - штраф 5 с.).
          2 етап.
     Другий учасник пробігає 60 м. та розбирає-збирає автомат АК-74.
          Критерії оцінки:
     якість виконання завдання (неправильна послідовність розбирання та збирання автомата – штраф 5 с.).
          3    етап.
     Третій учасник біжить 60 м. та метає гранату у мішень (контур окопу розміром 3 х 1,1м). Відстань до мішені – 20 м. Учасник виконує три спроби.
          Критерії оцінки:
     За кожне попадання – бонус 5 с.
          4    етап.
     Четвертий учасник одягає протигаз та пробігає 60м.
         Критерії оцінки:
     Якість виконання завдання (за неправильне одягання протигаза – штраф 5 с).
          5    етап.
     П'ятий учасник пробігає 60 м. та визначає азимут.
          Критерії оцінки:
     Якість виконання завдання (похибка на 1 градус – штраф 1 с).
          6    етап.
     Шостий учасник пробігає 30м., потім переповзає 30м. з макетом автомата.
         Критерії оцінки:
     Якість виконання завдання (неправильне виконання завдання – штраф 5 с).
          7    етап.
     Сьомий учасник пробігає 60 м. та споряджає магазин АК (ЗО шт.)
          8    етап.
     Восьмий учасник пробігає 60 м. та виконує стрільбу з пневматичної гвинтівки.
          Критерії оцінки:
     За невиконання правил безпеки під час виконання стрільби команда знімається із змагань. Результат стрільби переводиться у секунди, які віднімаються від загального часу.
     Естафета закінчується після виконання останнього пострілу.

VIII. Суддівство

     Результати змагань оцінює суддівська колегія, котра створюється рішенням організаційного комітету.
Суддівська колегія зобов'язана до початку гри проінформувати команди про порядок своєї роботи, під час проведення гри оцінити команди, підвести і оприлюднити попередні підсумки конкурсів і остаточні підсумки змагань.

IX. Визначення переможців

     Команди-переможці та призери змагань визначаються за загальним часом естафети (враховуються штрафні, бонусні секунди та секунди за конкурс строю та пісні) .
За порушення заходів безпеки та дисципліни змагань, на команду, за рішенням суддівської колегії, накладаються штрафні санкції, включно до дискваліфікації команди.

X. Нагородження

Команда-переможець Всеукраїнських змагань нагороджується перехідним кубком, грамотами та призами. Команди-призери нагороджуються дипломами, грамотами та призами.

XI. Організаційно-фінансове забезпечення гри

     Управління освіти і науки облдержадміністрації відповідає за підготовку команд загальноосвітніх навчальних закладів районних (міських) відділів (управлінь) освіти та перевезення команд до місця змагань.
     Обласний військовий комісаріат забезпечує надання методичної допомоги під час проведення гри та участь військовослужбовців районних та обласних військових комісаріатів у суддівстві змагань.
     Управління освіти і науки ОДА спільно із обласним військовим комісаріатом здійснюють організаційне забезпечення гри (поширюють Порядок проведення змагань, визначають та узгоджують місце для проведення змагань, забезпечують участь своїх представників у суддівстві змагань).
     При проведенні всіх етапів змагань фінансові витрати розподіляються таким чином:
     – добові супроводжуючих, транспортні витрати – за рахунок відряджуючої організації;
     – харчування учасників змагань за рахунок Хмельницької обласної організації УСВА;
     – придбання кубків, дипломів, грамот та призів забезпечує  Хмельницька обласна організація УСВА і в/ч 0553.

XII. Заявки

     Іменні заявки, завірені лікарем і відділом (управлінням ) освіти районних державних адміністрацій (міськвиконкомів) надаються суддівській колегії в день приїзду на змагання.

     Зразок заявки

№ з/п

Фото 3x4

Прізвище, ім'я,
   по-батькові 

Клас

Дата
народження

Навчальний заклад

Домашня адреса,
контактні телефони

Віза лікаря

 

 

 

 

 

 

 

 


    До змагань допущено_                             чол._                                               підпис та печатка лікаря
Начальник відділу                                                                                           
 (управління) освіти                                                            підпис та печатка

Представник команди                                                                            підпис

Організаційний комітет.

 

Переглянуто разів сторінку: 1154
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010