11-04-2012

 ЗАЯВА

Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва

 

          Члени  Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва глибоко обурені фактом некоректних висловлювань голови Черкаської  міськради на адресу учасників бойових дій в Афганістані. В новітньої історії України з‘явився прецедент, коли  окремі державні  чиновники стали повторювати в новій інтерпретації вислів «Я вас туди не посилав».

         Звичайно, війна в Афганістані не є явищем української історії, але вона безпосередньо торкнулась долі десятків тисяч наших співвітчизників. І рішення про введення військ приймала держава, складовою частиною якої була Україна.

         Керівництво української держави, народ України пам'ятають і шанують її учасників. Усім їм випали тяжкі випробування. І вони витримали їх з гідністю. Витримали тому, що кожен з них суворо дотримувався вимог Військової присяги, виконував накази командирів і началь­ників, готовий був першим піднятись в атаку і ціною власного життя захистити від смерті своїх товаришів.

            Президент України відзначає  ратні та трудові здобутки, активну громадянську позицію ветеранів афганської війни, які стали складовою розбудови нашої країни, зміцнення її обороноздатності, збереження миру та стабільності у світі.

         В той же час, висловлювання і дії окремих представників влади не тільки ображають воїнів – інтернаціоналістів, але і негативно впливають на всю систему патріотичного виховання майбутніх захисників Вітчизни. Викликає глибоке занепокоєння сам факт створення подібного негативного прецеденту.

         Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м. Києва засуджує висловлювання голови Черкаської  міськради і підтримує дії бойових побратимів м. Черкаси.

 

 

Прийято одноголосно на засіданні Правління Спілки 05.04.2012 р.

 

Голова Правління        генерал-майор БАЛАБІН В.В.

Переглянуто разів сторінку: 635
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010