17-02-2012

15 лютого 2012 року члени Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Голосіївського району м. Києва взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ї річниці виведення Радянських військ з Афганістану.

Розпочалися вони о 10.15 з урочистого покладання квітів членами Спілки до Меморіального комплексу пам’яті воїнів України, полеглих в Афганістані. Після цього ветерани взяли участь у громадській панахиді у Храмі-пам'ятнику «Церква Воскресіння Христова». 

 

О 12.00 у приміщенні Голосіївської районної державної адміністрації у м.Києві був організований урочистий прийом. Членів Спілки привітав голова Голосіївської районної державної адміністрації Олександр Незнал. Воїни-інтернаціоналісти отримали почесні грамоти та подяки, за сприяння районної влади 29 осіб, у т.ч. 3 матері, загиблих   під час бойових дій на території Афганістану, солдатів та 2 вдови офіцерів, отримали матеріальну допомогу.

 

 

 

 

 

 

Під час заходу членами спілки було затверджено макет памятного знаку воїнам-інтернаціоналістам Голосіївського району м. Києва.

 

 

 

Після цього відбулася зустріч бойових побратимів у Будинку ветеранів Голосіївського району міста Києва. На завершення свята в Молодіжному центрі «Планета» відбулася урочиста концертна програма, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, які проходять службу та працюють у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Нікого з присутніх не залишили байдужим виступи учасників концерту та колишніх воїнів-афганців, серед яких були начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін, голова ради ветеранів ВІКНУ полковник запасу Микола Дорохов та члени Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Голосіївського району міста Києва.

 

 

 

 

 

Також до Дня вшанування учасників бойових дій та території інших держав в закладах освіти та культури району проведені зустрічі з ветеранами Афганістану «Афган – біль наших душ», в бібліотеці «Чапаєва» та в ЦС ДЮК «Щасливе дитинство» - година пам’яті «Історія афганської війни». Крім того, в бібліотеці ім. М.Стельмаха працює книжкова виставка-вшанування «Голову схиліть в скорботі вічній за тих, кого убив Афганістан, чиї він душі ранив і скалічив». У бібліотеці «Деміївська» представлена тематична полиця «Що ти знаєш про мій біль?».

 

Цікаво та змістовно пройшла на початку тижня презентація у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка фотовиставки: «Учасникам бойових дій на території інших держав присвячується…».

 

Переглянуто разів сторінку: 2734
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010