29-12-2011


АНОНС: З метою налагодження ефективної комунікації в Спілці ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Голосіївського району м. Києва, покращення інформаційної взаємодії з Спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) м. Києва та Голосіївською державною адміністрацією для забезпечення захисту своїх законних політичних, економічних, соціальних прав, надання оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги членам Спілки Правління Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Голосіївського району м. Києва прийняло рішення щодо заснування щоквартального друкованого органу – інформаційно-аналітичного бюлетеню «Бойові побратими».

 

До першого номеру нашого бюлетеню передбачається включити, в основному, матеріали ювілейної тематики, фактично – основні підсумки роботи нашої організації за минулий 2011 рік. У цьому немає нічого дивного, якщо взяти до уваги, що рік-то був напруженим, насиченим самими різноманітними подіям.

 

Про деякі з них на сторінках першого номеру нашого бюлетеня розміщена відповідна інформація.  Але в січні, після новорічних і різдвяних свят, природно, настає час, коли визначаються нові завдання та плануються чергові рубежі.

 

 Зважаючи на визначену Правлінням Спілки періодичність нашого видання редакційний колектив планує оперативну інформацію щодо заходів Спілки та їх підсумків розміщати на Інтернет-порталі    ( www.avu.univ.kiev.ua).

 

Безперечно, ми сподіваємось на активну співпрацю з всіма членами нашої організації, Ваші зауваження та пропозиції буде оперативно враховано в чергових номерах «Бойових побратимів».

 

Користуючись нагодою, щиро вітаємо Вас, дорогі бойові побратими, з наступаючим 2012 роком та Різдвом Христовим!

 

Творчий колектив інформаційно-аналітичного бюлетеню «Бойові побратими»

      
Переглянуто разів сторінку: 1736
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010