29-10-2011

Шановні військові фінансисти!

29 жовтня у Збройних Силах України відзначатиметься ваше професійне свято – День військового фінансиста, яке було встановлено у 1999 році з метою підвищення авторитету військовослужбовців та працівників фінансово-економічних органів та підняття престижу фінансової служби Збройних Сил України.
Фахівців-фінансистів об’єднує високий професіоналізм, відданість своїй професії, готовність ефективно і якісно розпоряджається коштами оборонного бюджету щоб принести максимальну користь Збройним Силам України та державі в цілому. Завдяки вашій сумлінній службі та зразковому виконанню поставлених завдань ви маєте визнання у вигляді сьогоднішнього свята – Дня військового фінансиста. На сьогодні, в умовах обмеженого фінансування Збройних Сил, завдяки вашій наполегливій праці у фінансових органах різного рівня, вдається забезпечувати фінансування обсягів видатків, передбачених кошторисом бюджету Міністерства оборони України та своєчасно виплачувати грошове забезпечення, заробітну плату й інші видатки. Коло завдань, які Вам доводиться вирішувати у нинішніх непростих для країни економічних умовах, важко переоцінити. Це і розробка проектів законів України, інших нормативно-правових актів з питань, що входять до Вашої компетенції, боротьба за економію фінансових ресурсів, забезпечення коштами наших миротворчих контингентів тощо. І сьогоднішнє свято зобов’язує всіх Вас більш якісно виконувати покладені на фінансові органи Міністерства оборони України функції, гідно нести високе звання військового фінансиста.

Від всієї душі вітаємо Вас і Ваші родини з професійним святом.

Від імені правління Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району м.Києва щиро зичемо всім Вам доброго здоров’я, родинного та особистого щастя, добробуту і нових успіхів в службі на користь Українській державі та її Збройним Силам!

Переглянуто разів сторінку: 2675
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010