07-09-2011

771

У столиці на водноспортивній базі «Зеніт» відбулися 21-ші Міжнародні героїко-спортивні змагання дітей і ветеранів із веслування на байдарках та каное «Пам’ять», присвячені воїнам-спортсменам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни та в Афганістані.

У змаганнях щороку беруть участь понад 500 учасників з України, Білорусі, Росії, Молдови та Німеччини. Усі вони збираються на кілька днів, аби випробувати власні сили та вшанувати полеглих спортсменів. За словами організаторів, головною метою проведення змагань протягом років залишається формування у дітей та молоді любові до рідної землі, виховання здорового, незалежного від шкідливих звичок, покоління. Окрім цього, турнір стає своєрідним випробувальним майданчиком для нових, інноваційних програм.

— У провідних країнах багато років функціонують спеціальні секції для дітей з обмеженими можливостями. Важко хворі хлопці та дівчата тренуються в одних секціях разом із здоровими дітьми. І наша школа однією з перших в Україні запровадила у себе такий досвід, — розповідає керівник цієї програми в дитячій спортивній школі №7 Шевченківського району столиці Костянтин Слинявчук. — У нас, здавалось би, безнадійно хворі діти можуть без обмежень, під керівництвом досвідчених тренерів, займатись у секціях греблі, настільного тенісу та великого тенісу. Постійна психологічна підтримка відриває їх від сумної реальності, і вони забувають про те, що є інвалідами. І взагалі, це слово у нас ніколи не вживають.

На думку Костянтина Слинявчука, щорічне проведення змагань стає своєрідною рекламою для обмежених дітей, яких привозять на Труханів острів, аби вони вперше долучились до спорту та відчули себе повноцінними членами суспільства.

Джерело:«Народна армія»№ 163
Максим ХОРОШУНОВ
Переглянуто разів сторінку: 598
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010