09-06-2011

754

У базовому таборі 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України Сил Місії ООН у Ліберії відбувся «Парад медалей». 275 українських миротворців 14-ї ротації за вагомий внесок у підтримання миру та безпеки на африканському континенті отримали медалі Організації Об’єднаних Націй «За службу миру».

В урочистому нагородженні взяли участь спеціальний представник Генерального секретаря та Координатор операцій Організації Об’єднаних Націй у Ліберії Елен Маргарет Лой, виконувач обов’язків командувача сил Місії ООН у Ліберії бригадний генерал Джон Квазі, командир 56-го окремого вертолітного загону льотчик 1-го класу полковник Петро Пліс, представники інших миротворчих контингентів, місцевих органів влади, військові спостерігачі та численні гості.

— Від імені Генерального Секретаря Місії ООН я би хотіла висловити щиросердну вдячність українській владі за участь у миротворчості Організації Об’єднаних Націй, — зазначила в урочистій промові Елен Маргарет Лой. — У проблемних ситуаціях у Ліберії багато завдань Місії виконуються головним чином завдяки нашим українським колегам та їхнім надійним вертольотам. Ви відіграєте особливу роль у транспортуванні нашого персоналу та вантажу до усіх куточків країни. Не так давно ви також довели, що є послами миру. Cаме вашими рішучими діями було внесено зміни у вирішення конфлікту після виборчих баталій в Кот-д’Івуарі.

Під час урочистостей Елен Маргарет Лой щиро подякувала командиру 56-го окремого вертолітного загону льотчику 1-го класу полковнику Петро Плісу за ефективне, професійне і безпечне виконання польотних завдань українськими миротворцями.

Своєю чергою, полковник Петро Пліс запевнив спеціального представника Генерального секретаря ООН у Ліберії та виконувача обов’язків командувача сил Місії ООН, що особовий склад українського вертолітного загону і надалі гідно виконуватиме свою почесну і благородну місію поза межами Вітчизни, у складних, а нерідко й небезпечних екстремальних умовах, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та самовідданість.

У межах заходу високоповажним гостям продемонстрували зразки військової техніки, які є на озброєнні у вертолітному загоні, та вручили пам’ятні сувеніри

Джерело: www.na.mil.gov.ua
Вадим КОВАЛЬОВ
Ліберія

Переглянуто разів сторінку: 788
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010