11-02-2011

613
У 56-му ОВЗ ЗС України, що виконує миротворчі завдання у Ліберії, з ознайомчим візитом перебувала військова делегація командування сил Місії ООН на чолі із заступником командувача сил Місії бригадним генералом Джоном Квалі. Він зустрівся з командиром 56-го ОВЗ полковником Петром Плісом і обговорив нагальні питання щодо повсякденної діяльності вертолітного загону, зокрема, охорони підрозділу, технічного забезпечення, електропостачання, планового ремонту побутових приміщень.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено питанню тимчасової передислокації персоналу групи авіаційної підтримки загону та авіаційної техніки до сусіднього Кот-д’Івуару. Зокрема, командир 56-го ОВЗ полковник Петро Пліс порушив питання щодо створення належної матеріальної бази на аеродромі Буаке до моменту вводу додаткового українського миротворчого персоналу. Адже це тісно пов’язується з якістю виконання підготовки авіаційної техніки та польотних завдань.

У свою чергу, заступник командувача сил Місії ООН у Ліберії бригадний генерал Джон Квалі пообіцяв допомогти у цих питаннях. Зокрема, найближчим часом для забезпечення безперебійного електроживлення вертолітного загону генератори замінять на більш потужні. Окрім цього, буде забезпечено взаємодію з охорони та оборони вертолітного загону на основному місці базування з миротворчим контингентом Гани. Також Дж. Квалі сподобалось своєчасне створення відповідної матеріальної бази на аеродромі Буаке для нашого миротворчого персоналу, який тимчасово перебазується до Кот-д’Івуару.

Заступник командувача сил Місії ООН зустрівся з особовим складом миротворчого вертолітного підрозділу та подякував за щоденну роботу.

— Наші вертолітники не перший рік виконують завдання підтримки миру та спокою у цій західноафриканській країні, — зазначив під час зустрічі бригадний генерал Джон Квалі. — Можна впевнено констатувати, що всі завдання за цей період виконувалися вертолітним загоном на високому професійному рівні, не виникало жодних суперечностей.

І нарешті, заступник командувача сил Місії ООН у Ліберії відвідав вертолітний майданчик 56-го ОВЗ, де оглянув зразки нашої авіаційної та спеціальної наземної техніки.

На знімках: під час візиту
Фото автора
 Вадим КОВАЛЬОВ
Ліберія
Джерело: Народна армія

Переглянуто разів сторінку: 966
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010