15-12-2010

592Український миротворчий персонал Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані продовжує на високому рівні виконувати миротворчі завдання у складних умовах цієї центрально-азійської країни.  
Так, днями українські військові лікарі медичної секції багатонаціонального контингенту Міжнародних сил сприяння безпеці в афганській провінції Гор майор медичної служби Володимир Негодуйко, капітан медичної служби Сергій Тиртишний та лікар-анестезіолог майор медичної служби Андрій Родзоняк надали допомогу місцевому хлопчику.
У дванадцятирічного хлопчика виявилася вроджена вада розвитку сечостатевої системи. Українські військові лікарі ретельно обстежили маленького пацієнта і прийняли рішення про необхідність проведення планового оперативного втручання.
Операція тривала 40 хвилин і пройшла успішно. Командування литовського миротворчого контингенту, у складі якого перебуває український миротворчий персонал,  та родичі хлопчика висловили подяку нашим лікарям.
Необхідно зазначити, що нещодавно відбулася чергова ротація українського миротворчого персоналу багатонаціонального контингенту Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан. Чисельність українських військовослужбовців було збільшено з 13 до 17 чоловік. До складу українських офіцерів приєдналася група фахівців-саперів, яка займатиметься пошуком та знешкодженням саморобних вибухових пристроїв, перевірятиме території об’єктів та автомобільного транспорту на предмет наявності вибухових пристроїв.
Новоприбулі сапери є фахівцями високого рівня, мають досвід розмінування в Іраку та Лівані, знешкодженні вибухонебезпечних предметів на об’єктах Збройних Сил України у Новобогданівці та Лозовій. Перед відправленням до Афганістану всі вони пройшли курс підвищення кваліфікації у Центрі розмінування Збройних Сил України, що на Хмельниччині.
Таким чином, український миротворчий персонал у афганській провінції Гор представлений групою знищення вибухових предметів, яку очолює майор Михайло Сокур, групою пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв на чолі з підполковником Олександром Овчаром, медичним персоналом та чотирма українськими офіцерами, які обіймають посади в різних секціях штабу миротворчого контингенту Збройних сил Литви в Афганістані.
Джерело: Департамент преси та інформації МО

Переглянуто разів сторінку: 1258
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010