05-11-2010

580
Шановні бойові побратими!
Днем заснування радянської військової розвідки прийнято вважати 5 листопада 1918 року, коли в складі Польового штабу Реввійськради було створено Реєстраційне управління,  як центральний орган військової розвідки. Пізніше воно перейменовано в Розвідувальне управління штабу РККА.
Ефективність розвідки у роки Великої Вітчизняної війни забезпечувалась ростом військової майстерності розвідників, їхньою  мужністю і відвагою. 150 тисяч військових розвідників за роки Великої Вітчизняної війни нагороджено бойовими орденами і медалями, 121 з них стали Героями Радянського Союзу.
1950 рік став початком формування армійського спецназу Головного розвідувального управління Генерального Штабу Збройних Сил СРСР. У 1951 році створено роти спеціального призначення в з’єднаннях, у 1957 році – батальйони,  а в 1962 – 1963 роках – бригади у військових округах.
У ході  війни в Афганістані  операції,  які проводились розвідпідрозділами і спецназівцями,  перекреслили здатність моджахедів здійснювати постачання озброєння за допомогою караванів. В результаті  цього багатьом   нашим  воїнам  вдалося залишитися  живими. За мужність і героїзм,  виявлені в боротьбі з бандформуваннями 25 військових розвідників нагороджені високим званням  Героя Радянського Союзу, тисячі воїнів отримали бойові ордени  і медалі.
Нині військова  розвідка  незалежної України співпрацює  більш як з 30 розвідслужбами світу.
Цього року виконується 92-річниця створення військової розвідки і 60-річниця –  армійського спецназу ГРУ ГШ. Славний і героїчний шлях пройшли військові розвідники і він з честю  продовжується.
З професійним  святом вас,  бойові товариші!
 
Джерело: УСВА
Переглянуто разів сторінку: 1721
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010