02-09-2010

Залучення ветеранів та ветеранських організацій до захисту прав людини - крок до європейської інтеграції  України.  Про це Віце-прем’єр-міністр України з силових питань Володимир Сівкович наголосив на зустрічі із Віце-президентом Всесвітньої федерації ветеранів війни Дан-Вігго Бергтуном.

Пан Дан-Вігго Бергтун відзначив, що ветеранські організації світу вирішили брати активну участь у питаннях захисту прав та свобод людини у світі, і ці проблеми найближчим часом стануть ключовими завданнями у їх діяльності. 

На зустрічі сторони домовилися про проведення у 2011 році в Україні засідання Постійної Комісії у європейських справах Всесвітньої федерації ветеранів війни. Такий захід буде вперше організований на території країн Східної Європи.

На думку Віце-президента Всесвітньої федерації ветеранів війни Дан-Вігго Бергтуна проведення такого заходу в Україні буде  позитивним сигналом для країн Східної та Західної Європи щодо надання особливої уваги з боку влади України питанню допомоги ветеранам війни та їх залучення до активної громадської роботи. 

Зі свого боку, Володимир Сівкович наголосив, що українська влада зробить все необхідне, аби цей захід відбувся на належному світовому рівні та висловив підтримку активному залученню ветеранів до захисту прав та свобод людей у всьому світі. Він зазначив, що молоде покоління українців тяжіє до західних цінностей і тому глибока інтеграція старших поколінь у демократичні процеси максимально прискорить порозуміння української та західної спільнот.

Також Володимир Сівкович доручив відповідним установам та відомствам розробити державну програму сприяння участі ветеранів та ветеранських організацій у процесах захисту прав людини.

Джерело: www.kmu.gov.ua - Урядовий портал

Переглянуто разів сторінку: 582
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010