08-08-2010

544

“Ми зробимо все можливе, аби не допустити пожежі на 61 арсеналі,” – заявив міністр оборони.
Аби уникнути пожеж та вибухів, патрулювання території арсеналу буде посилено, а у понеділок буде залучено два вертольоти, оснащені для гасіння пожежі з повітря, а також спеціальний поїзд для тушіння пожеж.

Міністр оборони також повідомив, що на території арсеналу почнуть працювати сапери, оскільки уряд нарешті виділив перші 22 мільйони гривень для фінансування цих робіт. Особливу небезпеку військові вбачають у фосфорних мінах, які можуть вибухнути при високій температурі.

Нині військові просто поливають снаряди водою, аби запобігти їх загорянню через спеку.

Раніше начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Григорій Педченко наказав проводити цілодобове чергування оперативної групи Генштабу, яка має запобігати виникненню надзвичайних ситуацій, викликаних спекою і посилення контролю за протипожежною безпекою у місцях зберігання боєприпасів.

У серпні 2008 року вибухи на військових складах біля Лозової вже стали причиною великої пожежі. Тепер пожежна небезпека посилюється тим, що за два роки снаряди, що були розкидані під час тих вибухів, так і не були утилізовані, а залишаються розкиданими на великій території довкола військової частини, яку, до того ж, нині вкриває густа і висока трава.

За прогнозами метеорологів, найближчими днями практично на всій території України, крім західних областей, збережеться суха та спекотна погода, а у східних та південних областях температура сягатиме 35-39 градусів за Цельсієм.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/

Переглянуто разів сторінку: 539
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010