24-07-2010

536

У Броварському районі Київської області у неділю, 25 липня, відбудеться другий Міжнародний фестиваль слов'янських бойових мистецтв "Перунів полк". Крім єдиноборств, гості свята побачать такі екстремальні випробування, як ходіння по склу і розжареному вугіллю, лежання на цвяхах, метання ножів і старовинний обряд "Прославляння Перуна".


Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори фестивалю, тут пройдуть змагання і показові виступи восьми українських шкіл слов'янських бойових мистецтв з Києва, Прилук, Кам'янець-Подільського, Маріуполя. Також передбачені змагання між глядачами.


Крім того, у програмі фестивалю - виставка-ярмарок народних промислів, уроки слов'янського ведичного світогляду від академії розвитку людини "Родосвіт", майстер-клас від народних умільців і виступу найкращих фольклорних музичних колективів Київської області.


Як почесний гість і експерт з богатирських ігор запрошений володар титулу "Насильніша людина планети" 2004 і 2007 років Василь Вірастюк.


Фестиваль пройде у селі Літочки Броварського району, на березі річки Любич. Від станції метро "Лісова" протягом дня курсуватиме автобус "Перунів полк".


Мета фестивалю - привернути увагу найширшого кола українців до слов'янської культури і бойових мистецтв, козацьких військових традицій і основоположних принципів життя наших предків. Організатори - Міжнародний центр слов'янської ведичної культури, Міжнародна федерація слов'янського багатоборства, Всеукраїнське молодіжне суспільне об'єднання "Характерне козацтво".

Джерело: ЛIГАБiзнесIнформ - Інформаційне агентство
www.liga.net

Переглянуто разів сторінку: 710
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010