23-07-2010

У Чернігові, в 30-му окремому лінійно-вузловому полку зв’язку Сухопутних військ Збройних Сил України триває активна фаза 20-денного польового виходу.

Перевірити роботу зв’язківців приїхав особисто начальник військ зв’язку та інформаційних систем – заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Дмитро Примак.

Відтак, на завершальному етапі польового виходу військовослужбовці полку відпрацьовують завдання зі спеціальної та технічної підготовки. Крім цього, контрактники та офіцери виконують нормативи з фізичної підготовки, демонструють на практиці професійні навички зі стройової, гуманітарної підготовки, захисту від зброї масового ураження. 

Як зазначив генерал-майор Дмитро Примак, за попередніми підсумками військовослужбовці полку впоралися із завданнями польового виходу на тверду “четвірку”.

– Я задоволений підготовкою військовослужбовців 30-го окремого полку, всі вони справжні фахівці свої справи, – зауважив начальник військ зв’язку та інформаційних систем – заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗС України. – Тим більше, що це єдина частина зв’язку у Сухопутних військах, яка повністю укомплектована контрактниками. Сподіваюся, що й надалі весь особовий склад полку буде професійно виконувати свій військовий обов’язок.

Вже завтра генерал-майор Дмитро Примак вручить нагороди кращим фахівцям-зв’язківцям у 5 номінаціях. Після цього військовослужбовці частини згорнуть полігон, приступлять до обслуговування техніки та повернуть її до сховищ полку. Слід зазначити, що на польовий вихід командування частини задіяло майже 30 одиниць бойової техніки та 300 військовослужбовців.

– Це непогана репетиція для особового складу нашої частини перед масштабними військовими навчаннями “Рішуча дія – 2010”, які відбудуться за 2 місяці, – підсумував командир лінійно-вузлового полку зв’язку полковник Ігор Черня.

Джерело: http://www.mil.gov.ua/ - офіційний сайт Міністерства оборони України

Переглянуто разів сторінку: 837
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010