22-07-2010

531

Міністерство оборони має намір скоротити чисельність особового складу Збройних сил на 15-20% до 2015 року.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Згідно з ним, у Міноборони та Генеральному штабі ЗС триває розробка концепції подальшого реформування ЗС на період до 2015 року.

"Передбачається до 2015 року скоротити чисельність особового складу Збройних сил України на 15-20%, позбутися надлишкового озброєння і військової техніки, об'єктів інфраструктури", - сказано в повідомленні.

Крім того, планується ввести нові принципи функціонування бойових військових частин, з переведенням окремих бригад і полків в мирний час на організацію і штати баз мобілізаційного розгортання.

Міністерство має намір виконувати концепцію за рахунок загального фонду державного бюджету.

За розрахунками Міноборони, видатки мають становити не менше як 1% від ВВП, поступово збільшуючись до 1,6-2% від ВВП.

Концепцією передбачено провести подальше реформування ЗС у два етапи: протягом 2011-2012 років - стабілізувати ситуацію у військах і не допустити зниження рівня бойової готовності та боєздатності, а в 2013-2015 роках - створити передумови і перейти до поступового розвитку ЗС.

Міністерство планує вдосконалити польовий, морський і повітряний вишкіл військ, їх мобілізаційні здібності, підвищити рівень справності озброєння і військової техніки, відновити запаси, поліпшити стан соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей, забезпечити підняття престижу військової служби.

Як повідомлялося, на засіданні 8 липня Рада Національної безпеки попередила міністра оборони Михайла Єжеля та інших керівників відомства, а також Генерального штабу про персональну відповідальність за організацію та здійснення заходів щодо поліпшення ситуації у Збройних силах України.

Крім того, Президенту України Віктору Януковичу рекомендовано вжити заходів щодо посилення кадрового потенціалу Міністерства оборони.

Також вирішено розробити стратегію соціального захисту військовослужбовців на період з 2011 по 2025 роки і ряд програм, які прискорять реформи в армії.

Джерело: http://ukranews.com/

Переглянуто разів сторінку: 542
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010