21-07-2010

530

20 липня, у Вінниці, у гарнізонному Будинку офіцерів відбулася зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Григорія Педченка з військовослужбовцями місцевого гарнізону та членами їхніх сімей.

Під час виступу перед особовим складом генерал-лейтенант Григорій Педченко підкреслив, що він розпочав детальну роботу щодо вивчення стану справ у військах, силах, в місцях їх дислокації та у місцях виконання навчально-бойових та бойових завдань.

– Сьогодні в країні та й у Збройних Силах склалася непроста, напружена ситуація. Необхідно вирішувати проблеми, які з різних причин накопичувалися роками, – зазначив генерал-лейтенант Григорій Педченко.

Головнокомандувач ЗС України наголосив, що діяльність посадових осіб Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України зосереджено на виконанні першочергових завдань, поставлених перед Збройними Силами Президентом України – Верховним Головнокомандувачем ЗС України.

– Головне завдання – зупинити у 2010 році руйнівні процеси, які розпочалися в армії через недофінансування, викликане наслідками фінансово-економічної кризи, – підкреслив генерал-лейтенант Григорій Педченко.

Він розповів, що було проведено всебічну оцінку стану армії і розроблено План стабілізації ситуації в Збройних Силах, який найближчим часом буде введено в дію Указом Президента України.

– Цей план визначає пріоритетні напрями діяльності Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України та органів військового управління щодо збереження кадрового потенціалу, недопущення рівня бойової готовності, підтримання рівня мобілізаційної готовності військових частин та підрозділів Основних сил оборони в межах виділеного ресурсу, оптимізації структури та чисельності органів військового управління, забезпечення належного утримання та життєдіяльності Збройних Сил України, забезпечення участі України в підтриманні миру та стабільності у світі, – повідомив генерал-лейтенант Григорій Педченко.

Також, за словами начальника Генерального штабу ЗС України, завершується робота над проектом Концепції реформування ЗС України на подальшу перспективу, в основу якої покладено визначені на державному рівні позаблоковий статус України та прогнозовані показники видатків на потреби оборони до 2023 року.

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України відзначив, що сьогодні Міністерство оборони України, Генеральний штаб ЗС України виконують одне з найважливіших завдань – ресурсно і фінансово забезпечити відновлення боєготовності та боєздатності тих структур, які їх втратили.

Крім того, генерал-лейтенант Григорій Педченко, спираючись на цифри і факти, зупинився на найбільш важливих для військовослужбовців питаннях. Зокрема, стосовно збереження кадрового потенціалу, і зокрема, еліти Збройних Сил – льотно-підйомного складу Повітряних Сил та підвищення їх бойової готовності, модернізації озброєння та військової техніки, вирішення житлової проблеми, підвищення соціальних умов проходження служби та рівня матеріального забезпечення, тощо.

На завершення зустрічі Головнокомандувач Збройних Сил України відповів на численні запитання військовослужбовців Вінницького гарнізону.

Варто додати, що під час робочої поїздки до Вінницького гарнізону начальник Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Григорій Педченко взяв участь у ритуалі покладання вінків та квітів до комплексу “Вшанування пам’яті захисників Вітчизни”.

Джерело:  www.mil.gov.ua - офіційний сайт Міністерства оборони України

Переглянуто разів сторінку: 677
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010