09-07-2010

523

З 1 по 5 липня 2010 року у м. Прага (Чехія) проходив 41 Чемпіонат світу серед військовослужбовців (СІSM). У цьому турнірі прийняло участь 52 спортсмена з 14 країн.

Збірна Збройних сил України була представлена повним складом: 3 чоловіка (майор Ткачук Вадим, прапорщик Байталюк Сергій, молодший сержант Боркін Євген - всі військовослужбовці нашої бази) та три жінки (лейтенант Терещук Вікторія, солдат Хохлова Ірина, солдат Левченкова Наталія).

В особистій першості серед чоловіків найкращим серед нашої команди став прапорщик Байталюк Сергій (6 місце, 5692 очка), молодший сержант Боркін Євген став 24 (5368 очок), майор Ткачук Вадим посів 33 місце (5120 очок). Ці результати дозволили спортсменам посісти 4 командне місце.

Найкращою серед жінок в нашій команді стала бронзова призерка Олімпійських ігор лейтенант Терещук Вікторія (5 місце, 5113 очок). В команді наші представниці "слабкої" статі були другими.