05-07-2010

На Житомирщині, на майданчику приземлення “Сінгури” 240-го Центру підготовки підрозділів 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України відбулися нічні стрибки з парашутом військовослужбовців 95-ї окремої аеромобільної бригади.

Особовий склад виконував десантування з подальшим захопленням плацдарму і знищенням позиції умовного противника у нічних умовах.

Керував десантуванням командир бригади полковник Станіслав Чумак. Із парашутами українського виробництва ДПС в нічне небо з борту вертольота стрибали офіцери, прапорщики та військовослужбовці служби за контрактом. Перед цим вони виконали 350 стрибків протягом двох днів, готуючись до нічного десантування.

– Два дні виконання стрибкової програми дали змогу добре підготуватися та виконати нічне десантування без випадків травмувань та зауважень, – наголосив командир аеромобільного з’єднання. – Як командир бригади я вперше проводив десантування вночі, і можу щиро сказати, що задоволений його результатами. Адже нічні стрибки є більш складним елементом виконання стрибкової програми, і їх здійснення вимагає додаткової підготовки десантника.

Екіпаж вертольоту Мі-8МТ 3-го полку армійської авіації 8-го армійського корпусу, що забезпечував виконання програми нічних стрибків, протягом 3 годин виконав 10 вильотів, щоразу піднімаючи на борту 12 екіпірованих та озброєних воїнів-аеромобілістів. Таким чином, досвід нічного десантування отримали 120 військовослужбовців бригади.

За ходом десантування особисто спостерігав командир 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Віктор Муженко.

– Нічне десантування на тактичному фоні – досить непроста річ, яка вимагає серйозної підготовки, – підкреслив генерал-майор Віктор Муженко. – В цілому я задоволений діями воїнів-аеромобілістів, які показали гарний вишкіл та високий рівень підготовки.

Важливим підсумком заходу стало також те, що допуск на виконання десантування вночі у простих метеорологічних умовах від начальника служби безпеки польотів 3-го окремого полку армійської авіації військового льотчика 1-го класу підполковника Олега Корнійчука отримав екіпаж вертольота під командуванням військового льотчика 2-го класу майора Андрія Бєлкіна.

Варто підкреслити, що нічне десантування на тактичному фоні у Збройних Силах України востаннє відбувалося ще у 2006 році. Тоді, 4 роки тому, нічні стрибки зі знищенням воїнами-аеромобілістами позиції умовного противника відбувалися також на території 240-го Центру підготовки підрозділів 8-го армійського корпусу.

Переглянуто разів сторінку: 726
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010