27-05-2010

29 травня – Міжнародний День миротворців Організації Об'єднаних Націй.

Вітаємо наших бойових побратимів!

        Відзначаючи Міжнародний день миротворців Організації Об'єднаних Націй, ми шануємо пам'ять тих чоловіків і жінок, які віддали свої життя, знаходячись на службі Організації Об'єднаних Націй.
        У нинішньому році святкування цієї дати захмарилося трагічними подіями. Останні 14 місяців понесли особливо багато життів миротворців ООН.
Засідки в Дарфуре...
Тероризм в Кабулі...
Авіакатастрофа в Гаїті...
        Це лише частина трагедій, що припали на долю миротворців за минулий рік, в яких загинуло 121 людина.
        Майже стільки ж загинуло за лічені секунди під час руйнівного землетрусу в Гаїті в січні цього року. Місія Організації Об'єднаних Націй по стабілізації в Гаїті втратила 96 миротворців — найбільша кількість загиблих в історії діяльності по підтримці світу.
        Але цей чорний день став для нас і днем слави: співробітники і співробітниці МООНСГ, не оправившись ще від свого горя, оперативно відновили  роботу Місії і надали народові Гаїті допомогу в ліквідації страшних наслідків цієї трагедії.
        Віддаючи належне мужності і самовідданості, ми вшановуватимемо також більш ніж 122 000 військовослужбовців, поліцейські і цивільні співробітники, які відважно несуть службу у складі наших операцій у всьому світі.
        Своїми зусиллями вони безпосередньо допомагають мільйонам людей... Забезпечуючи безпеку і сприяючи досягненню примирення... Проводячи розмінування і демобілізацію комбатантов... Укріплюючи інститути і законність... Забезпечуючи доставку гуманітарній допомозі і репатріацію біженців і переміщених осіб... Подаючи підтримку в проведенні демократичних виборів, реформи сектора безпеки... і діяльності по ще багатьом напрямам.
         Діяльність по підтримці світу — невід'ємна частина роботи Організації Об'єднаних Націй в ім'я кращого світу. Давайте ж подамо їй підтримку, необхідну для забезпечення її успіху.

 

План святкування (29 травня)  

9.00 –  покладення квітів і урочиста церемонія у пам’ятного камня на алеї Слави ООН в Старонаводницькому парку;
12 00-15 00
традиційна зустріч воїнів-миротворців у столиці на Майдані Незалежності.

 

Переглянуто разів сторінку: 823
Ви можете залишити запитання адміністратору на сайті
Листи та побажання надсилайте за адресою: afbrat@ukr.net


Головна | Оголошення | Новини | Документи | Фотогалерея | Архів новин | Правління | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010